Bežecká sezóna sa naplno rozbieha a spolu s ňou súvisí aj zvýšená popularita produktov, medzi ktoré radíme aj Garmin Forerunner 965. Toto zariadenie má špičkovú technologickú výbavu, veľmi presné snímače a moderný dizajn, v ktorom je osadený kvalitný displej. Hodinky, ktoré sú na Slovensku hitom klesli na cenové dno a kúpiť ich môžete mimoriadne výhodne. Ľudia na tento model nedajú dopustiť.

Garmin Forerunner 965 disponujú AMOLED displejom s rozlíšením 454 x 454 pixelov a funkciou Always-on. Obrazovku chráni Gorilla Glass a po jej obvode sa nachádza elegantná titánová luneta. Čo vás však bude zaujímať viac sú snímače, ktoré tieto hodinky majú k dispozícii. Samozrejmosťou je snímač srdcového tepu, no nechýba im ani oxymeter na sledovanie hladiny kyslíka v krvi. Samozrejmosťou je aj dvojpásmové GPS na presné zaznamenávanie vašej polohy či plno ďalších užitočných senzorov a snímačov.

Koľko, ale tieto výborné hodinky vlastne stoja? Garmin Forerunner 965 spadajú už do prémiovej triedy a výrobca si za ne štandardne pýta 649 € s DPH, čo je povedzme si pomerne dosť peňazí. Ak ich, ale chcete, teraz ich môžete získať po kliknutí na tento odkaz len za 569 € s DPH, vďaka čomu na nákupe ušetríte krásnych 80 €. A to už je veľmi výhodná ponuka, ktorú by bola obrovská škoda nevyužiť. Platí to najmä v prípade, keď ide o tak dobrý produkt, ako sú hodinky Garmin Forerunner 965.

Garmin Forerunner 965
Zdroj: YouTube / DesFit (úprava redakcie)

Okrem vyššie uvedeného vám totiž dokážu nahradiť aj vášho osobného trénera, nakoľko budú sledovať váš bežecký výkon aj dynamické bežecké vlastnosti. A zďaleka to nie je všetko. Hodinky tiež dokážu zobraziť mapy a ponúkajú aj NFC čip, vďaka ktorému môžete uskutočňovať platby cez službu Garmin Pay. Garmin Forerunner 965 spárujete ako s iOS, tak aj s Androidom a štatistiky či výsledky si budete môcť prezerať v samostatnej apke, ktorú si stiahnete do svojho smartfónu.

Fantastická je aj výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá údajne dosahuje až 3 týždne, no reálne počítajte skôr s 10 – 14 dňami. Stále však ide o bezkonkurenčný výsledok v porovnaní s takými Apple Watch. Zabudnúť tiež nemôžeme na odolnosť voči vode v rámci normy 5 ATM (50 M), vďaka ktorej si s Garmin Forerunner 965 môžete aj zaplávať. Ak sa vám teda hodinky páčia, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 569 €. Veľa ľudí ich vďaka presným senzorom a dlhej výdrži uprednostňuje práve pred Apple Watch a my sa tomu úprimne ani nečudujeme.

Prečítajte si tiež  Táto 58" TV od TCL je brutálne lacná. Má 4K rozlíšenie aj inteligentné funkcie

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -