Pokiaľ radi športujete a beriete to skutočne vážne, potrebujete aj kvalitné inteligentné hodinky, ktoré vás a vaše výkony budú sledovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni. No a presne za týmto účelom si môžete zaobstarať špičkové Garmin Forerunner 965. Teraz sa dajú kúpiť za veľmi výhodnú cenu, s ktorou slušne ušetríte.

Zariadenie je vybavené špičkovým AMOLED displejom s vysokým rozlíšením 454 x 454 pixelov. Ochranu obrazovky zabezpečuje sklíčko Gorilla Glass a nechýba tu ani funkcia Always-on. Garmin Forerunner 965 však disponujú aj prémiovou titánovou lunetou a plnohodnotnou senzorovou výbavu. Chýbať vám vďaka tomu nebude snímač srdcového tepu, oxymeter, a dokonca ani EKG. V hodinkách je samozrejme aj GPS či iné technológie.

Koľko však Garmin Forerunner 965 určené pre športovcov a aktívnych používateľov stoja? Štandardná cena hodiniek je relatívne vysoká a štartuje na úrovni až 649 €. Vy ich, ale môžete získať výrazne lacnejšie, pretože po kliknutí na tento odkaz za ne zaplatíte iba 575 €. Ušetríte teda cca 75 € a to sa z nášho pohľadu určite oplatí. Zabúdať totiž nesmiete, že Garmin Forerunner 965 majú aj rôzne inovatívne funkcie, ako napríklad meranie bežeckého výkonu či dokonca dynamických bežeckých vlastností. A nie je to všetko.

V hodinkách sa nachádza aj NFC, vďaka čomu s nimi môžete platiť cez Garmin Pay (overte si, ale či to podporuje vaša banka). Taktiež sú kompatibilné s iOS či Androidom a v oboch prípadoch posielajú dáta o vašej aktivite do aplikácie, ktorú si stiahnete z Google Play / App Store.

Obrovskou výhodou Garmin Forerunner 965 je tiež výdrž batérie, ktorá môže dosiahnuť až 3 týžne na jedno nabitie. Samozrejme v praxi počítajte skôr s 10 – 14 dňami. Aj tak je to, ale hodnota, ktorá je v porovnaní s konkurenciou extrémne dobrá.

Ak teda hľadáte špičkové inteligentné hodinky, ktoré vážia iba 53 gramov a vďaka norme 5 ATM (50 M) im neublíži ani voda, Garmin Forerunner 965, ktoré kúpite po kliknutí na tento odkaz za 575 € sú z nášho pohľadu absolútne fantastickou voľbou.

Garmin Forerunner 965
Zdroj: Garmin

To, či sa ich nákup oplatí si však už musíte zvážiť sami. Môže ísť, ale o zaujímavý tip pod vianočný stromček pre vášho blízkeho, ktorý je vášnivým športovcom.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Xiaomi Smart Band 7 klesol v zľave na cenové dno. Tento náramok dokáže podobné veci, ako Apple Watch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -