Pokiaľ radi beháte a chcete špičkové inteligentné hodinky, ktoré budú zaznamenávať váš tréning, trasu a dokonca vám ponúknu navigáciu na kvalitnom displeji, máme pre vás jeden tip, ktorý je na Slovensku extrémne populárny. Garmin Forerunner 965 si mnohí fanúšikovia spoločnosti Apple kupujú radšej ako Apple Watch. Teraz ich navyše môžete získať v zľave za extrémne výhodnú cenu. Ich hardvér budete milovať.

Garmin Forerunner 965 sú špičkovo vybavené snáď v každom jednom smere. Zariadenie má AMOLED displej s vysokým rozlíšením, ochranou Gorilla Glass a nechýba ani funkcia Always-on. Obrazovku navyše chráni aj odolná titánová luneta. Čo sa týka výbavy, v hodinkách sa nachádza snímač srdcového tepu, ale aj hladiny kyslíka v krvi (oxymeter). Pri behu isto oceníte aj veľmi presné dvojpásmové GPS.

Toto špičkové zariadenie od spoločnosti Garmin, ktoré patrí medzi najpredávanejšie inteligentné hodinky výrobcu sa štandardne predáva za 649 €, avšak po kliknutí na tento odkaz môže byť vaše len za 569 €. Krásne teda ušetríte a získate fitness tracker na niekoľko dlhých rokov dopredu. Garmin Forerunner 965 toho navyše zvládnu ešte oveľa viac!

Garmin Forerunner 965
Zdroj: YouTube / Chase the Summit / DC Rainmaker (úprava redakice)

Pokiaľ chcete behať čo možno najlepšie, zariadenie vám pomôže tým, že odsleduje váš výkon a tiež dynamické bežecké vlastnosti. Nebudete teda potrebovať drahé služby trénera. Takisto sú tu aj iné športové profily, ktoré zužitkujete napríklad vo fitku, či v čase, keď si budete chcieť vyskúšať triatlon. S Garmin Forerunner 965 viete navyše platiť cez službu Garmin Pay a rozumieť si budú ako s iOS, tak aj s Androidom. Do telefónu si stiahnete len apku.

Bez debaty je tiež výdrž batérie. Ak budete hodinky používať v úspornejšom režime, zvládnu až 3 týždne na jedno nabitie. V prípade aktívnejšieho použitia pôjde o cca 10 – 14 dní, čo je však v porovnaní s Apple Watch stále vynikajúca hodnota. Hodinkám nechýba ani odolnosť voči vode v rámci certifikácie 5 ATM a plno ďalších benefitov. Ak si ich teda chcete vyskúšať, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite len za 569 €. Nakoľko ide o veľmi úspešný produkt, takúto ponuku by bola veľká škoda nevyužiť.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 16 Pro cena: Slovákov príjemne poteší aj keď má zdražieť jeho výroba
Môže ťa zaujímať
- Reklama -