Mnohí ľudia tvrdia, že spoločnosť Garmin vyrába tie najlepšie inteligentné hodinky a zároveň fitness trackeri na svete. Pokiaľ si chcete kúpiť jeden z najobľúbenejších modelov, ktorý je zároveň hlavným konkurentom pre Apple Watch Series 9, máme pre vás super správu. Garmin Venu 3 totiž po kliknutí na tento odkaz kúpite za absolútne fantastickú cenu. Je to zariadenie, ktoré vám bude slúžiť niekoľko rokov.

Garmin Venu 3 dostali do vienka kvalitný 1,4″ AMOLED displej s funkciou Always-on a vysokým rozlíšením až na úrovni 454 x 434 pixelov. O ochranu pred škrabancami a rozbitím sa stará technológia Corner Gorilla Glass 3. Hodinky ponúkajú aj odolnosť voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM) a nechýba im ani špičková senzorová výbava, ktorej súčasťou je sledovanie srdcového tepu, oxymeter, meranie úrovne stresu či kontrola spánkovej aktivity. Hodinky si na vás ale posvietia aj pri športe a poskytnú vám veľmi presné metriky o vašich výkonoch. Koľko teda stoja?

Tieto špičkové inteligentné hodinky, ktoré vedia byť aj prvotriedny fitness tracker konkurujú Apple Watch Series 9 funkciami aj cenou. V praxi to znamená, že Garmin Venu 3 sa štandardne predávajú za cenu až na úrovni 499 €, avšak dnes je situácia iná. Tento nový model totiž po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 420 €, vďaka čomu krásne ušetríte. Úspora na úrovni 80 € sa v tomto prípade určite oplatí. Garmin Venu 3 môžete samozrejme napojiť na iOS aj Android zariadenie. Pomôže vám aplikácia Garmin Conncet.

Garmin Venu 3
Zdroj: YouTube / Coolblue / DesFIT (úprava redakcie)

Samozrejme, s vyčítaním špičkových funkcií týchto hodiniek sme ešte stále neskončili. Garmin Venu 3 majú integrované NFC, vďaka čomu môžete platiť cez službu Garmin Pay. Nároční spotrebitelia tiež ocenia podporu konektivity cez ANT+ a tí menej nároční cez Bluetooth alebo Wi-Fi. Zaujímavé na Garmin Venu 3 je aj to, že úplne automaticky dokážu detegovať spánok a zmerať dĺžku krátkych zdriemnutí, ktoré uskutočníte počas dňa. Vďaka tomu budete mať lepšiu predstavu o svojej regenerácii.

Ak sa vám teda tieto špičkové hodinky páčia, my v redakcii ich môžeme len a len odporučiť, nakoľko s nimi máme sami dobrú skúsenosť. Nájdete v nich aj animované cvičenia, rôzne športové režimy či dlhú výdrž batérie, ktorá zvládne fungovať až 14 dní na jedno nabitie (aktívnejší spotrebitelia musia počítať približne s týždňom). Hodinky tiež disponujú presným určovaním polohy GPS, GLONASS a GALILEO. Ak sa vám teda Garmin Venu 3 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať len za 420 €. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť.

Prečítajte si tiež  iPad je dostupnejší. Apple znížil jeho cenu a vám sa teraz oplatí

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -