Ak máte radi spoločnosť Garmin a hľadáte špičkové inteligentné hodinky, ktoré sú vhodné pre dámy aj pánov, Garmin Venu 3 budú pre vás, ako stvorené. Toto zariadenie je na trhu stále relatívne veľkou novinkou, no vďaka zľavám na ňom môžete veľmi slušne ušetriť. Mnohí ľudia si ho možno kúpia radšej, ako Apple Watch Series 9, ktorým priamo konkuruje.

Garmin Venu 3 sú v prvom rade vybavené špičkovým 1,4″ AMOLED displejom, ktorý samozrejme podporuje funkciu Always-on a disponuje vysokým rozlíšením až 454 x 434 pixelov. Pred poškodením ho kryje Corner Gorilla Glass 3. Hodinky tiež disponujú NFC, vďaka čomu cez ne budete môcť vykonávať bezkontaktné platby (cez Garmin Pay) a poteší aj fantastická konektivita, v rámci ktorej je k dispozícii Možnosť pripojenia cez ANT+, Wi-Fi či Bluetooth.

No a aká je vlastne cena? Nakoľko ide o novinku, Garmin Venu 3 môžeme zaradiť do kategórie drahších prémiových inteligentných hodiniek. Výrobca ich štandardne ponúka za 499 €, avšak vy ich po kliknutí na tento odkaz môžete získať už za 436 €. Veľmi slušne ušetríte a získate produkt, ktorý vám bude verne slúžiť niekoľko dlhých rokov. Samozrejmosťou je aj perfektná konektivita s iOS či Androidom cez službu Garmin Connect.

Veľkou výhodou týchto hodiniek je tiež odolnosť voči vode v rámci normy 5 ATM, či prítomnosť plnohodnotnej senzorovej výbavy. V Garmin Venu 3 nechýba sledovanie srdcového tepu, oxymeter, schopnosť zaznamenávať aktuálnu mieru stresu či sledovanie vašej spánkovej aktivity. Takisto je tu aj funkcia automatickej detekcie spánku, ktorá sleduje dĺžku krátkych zdriemnutí počas dňa

Náročnejších zákazníkov poteší aj množstvo športových režimov, ktoré sú dokonca doplnené o rôzne animované cvičenia. Garmin Venu 3 tiež disponujú presným určovaním polohy GPS, GLONASS a GALILEO a výdrž batérie na jedno nabitie môže dosiahnuť až 14 dní. Ak sa vám teda Garmin Venu 3 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 436 €. Treba sa však rozhodnúť rýchlo, lebo akcia môže byť časovo / skladovo obmedzená…

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Dron DJI Mini 3 kúpite za fantastickú cenu. Slováci si tento model idú
Môže ťa zaujímať
- Reklama -