Pokiaľ chcete vlastniť kvalitné inteligentné hodinky, ktoré sú vhodné na bežné nosenie, ale aj na šport a zároveň vám poskytnú dobrú výdrž batérie na jedno nabitie, Garmin Venu SQ 2 sú pre vás ako stvorené. Zariadenie sa po zľave predáva za výbornú cenu a čo je ešte lepšie, svojim dizajnom vzdialene pripomína inteligentné hodinky Apple Watch od spoločnosti Apple. Čo všetko ponúka?

Začnime displejom, ktorý využíva technológiu AMOLED, podporuje funkciu Always-on a tiež disponuje vysokým rozlíšením 360 x 320 pixelov so slušným jasom. Zobrazovaciu jednotku navyše chráni špeciálne sklo Gorilla Glass 3, ktoré zamedzí vzniku nepríjemných škrabancov a tiež nečakanému rozbitiu. Hodinky sú navyše odolné voči vode vďaka norme 5 ATM (50 M), takže sú ako stvorené aj pre vodné športy. A zákazníkov poteší aj podpora viacpásmového systému GNSS (GPS, GLONASS, GALILEO), vďaka ktorému bude mať lepšie informácie o svojej polohe. No a cena?

V čase uvedenia na trh sa tieto inteligentné hodinky predávali za 269 €, čo je z nášho pohľadu adekvátna ponuka. Ide o produkt od prémiovej značky, ktorý je navyše veľmi dobre vybavený a vydrží vám dlhé roky. Veľkou výhodou je preto to, že po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 229 €, čo je absolútne bezkonkurenčná ponuka. Netreba totiž zabúdať, že najlacnejšie Apple Watch SE 2 sa dnes v menšej verzii predávajú ešte o cca 50 eur drahšie. A tieto hodinky neponúknu ani len Always-on displej.

Garmin Venu Sq 2
Zdroj: YouTube / Mike O’Brien (úprava redakcie)

V hodinkách Garmin Venu SQ 2 naopak nájdete napríklad aj bezplatný bežecký trenažér Garmin Coach, vďaka ktorému môžete zdokonaliť svoju bežeckú techniku a postupne dosahovať lepšie výsledky pri tejto športovej aktivite.

Samozrejmosťou je tiež plná kompatibilita so zariadeniami s operačným systémom iOS aj Android cez mobilnú aplikáciu, ktorú si nainštalujete do svojho smartfónu. Garmin do Venu SQ 2 samozrejme pridal aj NFC čip, ktorý slúži na bezkontaktné platby Garmin Pay. Funguje to veľmi podobne, ako Apple Pay, len si dopredu overte, či túto technológiu podporuje vaša banka.

Garmin Venu SQ 2 majú poriadnu výdrž batérie. Poteší tiež veľká nádielka športov 

Garmin Venu Sq 2
Zdroj: YouTube / Mike O’Brien (úprava redakcie)

Inteligentné hodinky Garmin Venu SQ 2 sú ako stvorené pre športovcov. Nachádza sa v nich celkovo až 25 športových profilov, pri ktorých sa môžete tešiť na veľmi presné merania aktivity a tiež vašich výkonov. Pre tých, ktorí chcú mať o svojich dosiahnutých výsledkoch čo najlepší prehľad je to ideálna voľba. Zariadenia od spoločnosti Garmin sú preslávené tým, že majú veľmi presné snímače.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra klesli na cenové dno. Najlepšie hodinky od Apple kúpite v brutálnej zľave

No a čo všetko dokážu sledovať? V hodinkách sa samozrejme nachádza klasický snímač srdcového tepu. Okrem toho tu však nájdete aj oxymeter, ktorý kontroluje vašu aktuálnu hladinu kyslíka v krvi. Ak táto hodnota počas dňa klesá pod 95 %, znamená to, že niečo nie je v poriadku. Garmin Venu SQ 2 tiež odsledujú vašu kvalitu aj dĺžku spánku a samozrejme sa v nich nachádzajú klasické funkcie ako kalendár či stopky.

A aká je tá povestná výdrž batérie? Povedzme, že veľmi dobrá. Garmin Venu SQ 2 zvládnu fungovať na jedno nabitie v režime inteligentných hodiniek až 11 dní. Ide však o údaj výrobcu, ktorý treba brať vždy s menšou rezervou. Lepšie je teda počítať s hodnotou na úrovni jedného týždňa, čo je však taktiež super výsledok. Ak zapnete energeticky veľmi náročné GPS, Garmin Venu SQ 2 budú fungovať s plnou batériou až 26 hodín!

Ak vás teda tieto inteligentné hodinky zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za najlepšie ceny na Slovensku. Je to taká zlatá stredná cesta pre bežných ľudí a tiež amatérskych športovcov, ktorí chcú mať lepší prehľad o svojom zdraví. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -