Skvelé na modernej dobe je, že si viete kúpiť kvalitné produkty za výhodné ceny. Zatiaľ čo kedysi boli veľké 4K televízory cenovo nedostupné, dnes je situácia presne opačná. Pekným príkladom je aj 55″ TV od spoločnosti Kivi, ktorá sa dá kúpiť za veľmi výhodné peniaze. Má snáď všetko, čo od nej bude bežný zákazník vyžadovať.

Táto 55″ TV disponuje uhlopriečkou presne 139 centimetrov, čo už je veľmi slušná hodnota. Televízor sa preto hodí, ako do obývačky, tak aj do spálne. Jeho obrovskou prednosťou je elegantný dizajn s mimoriadne tenkými rámikmi (len 2,6 mm), ktoré skoro ani nie je vidieť. Len pre doplnenie, podobnú hrúbku rámikov okolo displeja má napríklad iPhone 15. 55″ TV od Kivi sa tiež spolieha na technológiu Direct LED a samozrejme podporuje aj technológiu HDR. Nechýba ani špeciálna technológia Ultra Clear na zvýraznenie detailov, Max Vivid na zvýšenie jasu či Super Contrast Control na reguláciu kontrastu.

Ako sme už naznačili na začiatku článku, táto pomerne slušne vybavená a veľmi dobre vyzerajúca TV vôbec nie je drahá. V čase uvedenia na trh sa predávala za 540,9 €, avšak táto situácia sa veľmi rýchlo zmenila. Po kliknutí na tento odkaz ju kúpite v zľave za 369 €, čo je z nášho pohľadu veľmi fér ponuka. To, dokedy bude platiť však nevieme a preto ak máte záujem, radšej sa poponáhľajte.

Kivi
Zdroj: Kivi

Zaujímavé na tejto TV je, že v nej nájdete aj výkonný 4-jadrový procesor s 8 GB operačnou pamäťou RAM. Ten poháňa operačný systém Google TV (Android). Televízor tiež ponúka Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, 4x HDMI port, 2x USB port a 3,5 mm audio jack. Rovnako vás určite poteší aj fakt, že ku nemu dostanete špeciálny ovládač, ktorý disponuje mikrofónom a funkciou ukazovadla. Čerešničkou na torte je potom stereo systém od známej spoločnosti JVC, ktorý disponuje 2x 12 W reproduktormi.

Pokiaľ sa vám teda táto TV s pomerne príjemnými parametrami páči, po kliknutí na tento odkaz ju môžete mať za 369 €. Keď vezmeme do úvahy, čo všetko nám v praxi ponúka, v skutočnosti ide o veľmi fajn cenu, za ktorú sa nákup jednoznačne oplatí. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Beats Studio Buds majú podobný hardvér ako AirPods. Stoja však neporovnateľne menej a vyrába ich Apple
Môže ťa zaujímať
- Reklama -