Trh s inteligentnými hodinkami disponuje množstvom zaujímavých zariadení, ktoré ponúkajú rôzne funkcie a pohybujú sa v odlišných cenových reláciách. Ak hľadáte slušne vybavený produkt, ktorý sa podobá na Apple Watch, má plno hardvérových vychytávok a dobrú výdrž batérie, máme pre vás jeden tip. Honor Watch 4 kúpite za extrémne výhodnú cenu a určite to nebudete ľutovať.

Aby sme nechodili okolo horúcej kaše, Honor Watch 4 vám poskytnú veľký, až 1,75″ AMOLED displej, ktorý má vysoké rozlíšenie až 390 x 450 pixelov a samozrejme Always-on funkciu. Pred okolitými vplyvmi ho ochráni veľmi pevné kremičité sklíčko a odolnosť voči vode na úrovni 5 ATM (50 M) zabezpečí, že s hodinkami môžete ísť aj do bazéna. Samozrejmosťou je snímač srdcovej frekvencie, oxymeter, krokomer či GPS. Honor Watch 4 tiež dokážu zaznamenávať vaše tepové zóny a vážia iba 32 gramov. Vďaka tomu sú ako stvorené na šport. No a cena? 

Tej možno ani nebudete veriť. Zatiaľ čo základné Apple Watch SE 2. generácie sa dnes predávajú za cca 300 € a nemajú ani oxymeter, Honor Watch 4 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 133,9 €. Tieto hodinky si samozrejme budete môcť pripojiť ako na Android, tak aj na iPhone s operačným systémom iOS. Poteší tiež fantastická výdrž batérie.

Honor Watch 4 majú super výdrž aj schopnosti 

Honor Watch 4
Zdroj: YouTube / GrupoReviews / Marc Corredera Reviews (úprava redakcie)

Vo vnútri hodiniek sa totiž nachádza 451 mAh akumulátor, ktorý by mal pri stredne náročnom používaní zvládnuť cca 4 – 6 dní na jedno nabitie. Vzhľadom na to, aké sú Honor Watch 4 lacné a čo všetko dokážu ide o fantastický výsledok.

Hodinky tiež disponujú klasickými funkciami, ako je budík, stopky, ale aj schopnosťou detegovať začiatok aktivity či odsledovať intervalový tréning. Taktiež rozpoznajú vaše aktuálne prevýšenie a nechýba ani možnosť sledovania spánku. Honor Watch 4 sú vďaka svojej výbave a dizajnu vhodné pre bežcov, cyklistov, fanúšikov jógy, ale aj pre plavcov, lyžiarov, alebo turistov. Každý si tu nájde to svoje.

Ak teda hľadáte lacný fitness tracker, ktorý sa dá zároveň vďaka širokej ponuke ciferníkov používať aj ako inteligentné hodinky, Honor Watch 4 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 133,9 €. Môže to byť aj zaujímavý darček pod vianočný stromček. To už, ale radšej necháme na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 dostanú úplne nový dizajn. Máme sa tešiť na ploché hrany?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -