Ak hľadáte dostupné inteligentné hodinky s veľkým a kvalitným displejom, ktoré sa aspoň podobajú na Apple Watch, práve ste ich našli. Honor Watch 4 majú zaujímavú hardvérovú výbavu, dlhú výdrž batérie a budú vás sledovať počas akejkoľvek aktivity. Keď uvidíte ich cenu, ktorá je teraz navyše v drobnej zľave, rýchlo zabudnete na to, že by ste chceli konkurenčné Apple Watch.

Honor Watch 4 majú k dispozícii veľký 1,75″ AMOLED displej s podporou funkcie Always-on a vysokým rozlíšením 390 x 450 pixelov. Taktiež tu nájdete odolné kremičité sklíčko, ktoré sa len tak ľahko nepoškriabe ani nerozbije. Hodinky sú samozrejme odolné aj voči vode v rámci normy 5 ATM (50 M) a k dispozícii majú celú paletu senzorov, ktoré budú zbierať rôzne dáta o vašej aktivite. Spomeňme napríklad snímač srdcovej frekvencie, oxymeter, krokomer, zaznamenávanie trasy cez GPS či možnosť sledovania tepových zón. Toto všetko pri elegantnom dizajne a hmotnosti len 32 gramov.

Aká je však cena týchto inteligentných hodiniek? Budete veľmi príjemne prekvapení. Keďže ide o značku Honor, už asi tušíte, že nepôjde o nič drahé. Zariadenie, ktoré viete spárovať s operačným systémom iOS aj Android sa po kliknutí na tento odkaz predáva za 133,9 €, vďaka čomu na ňom dokážete ušetriť skutočne pekné peniaze.

Podpora mnohých športov a perfektná výdrž batérie 

Honor Watch 4
Zdroj: Honor

Samozrejmosťou sú pri hodinkách Honor Watch 4 aj úplne bežné funkcie ako budík, sopky či pokročilejšie technológie, ktoré dokážu odsledovať začiatok vašej aktivity, intervalový tréning či dokonca prevýšenie, v ktorom sa aktuálne pohybujete.

Okrem toho je tu tiež pokročilé sledovanie spánku, ktoré v praxi meria čas, kedy ste sa v noci nevrteli a spali skutočne nerušeným spánkom. Dobrá je tiež výdrž batérie, ktorá sa spolieha na 451 mAh a reálne vám bude schopná fungovať pri bežnom stredne náročnom používaní 4 – 6 dní na jedno nabitie.

Honor Watch 4 vám budú navyše poskytovať podrobné informácie o vašich športových aktivitách, ku ktorým je možné priradiť všetko od behu, cyklistiky, chôdze či jogy, až po lyžovanie, plávanie, turistiku či klasické fitness aktivity.

Honor Watch 4
Zdroj: Honor

Ak teda hľadáte dostupné inteligentné hodinky, ktoré sa svojim dizajnom možno až príliš podobajú na konkurenčné Apple Watch no sú cenovo dostupné, s výberom zariadenia Honor Watch 4 neurobíte krok vedľa. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 11 je lacnou vstupenkou do sveta iOS. Teraz je tá najlepšia príležitosť na nákup. Ceny klesli veľmi nízko
Môže ťa zaujímať
- Reklama -