Spoločnosť Huawei už roky vyrába kvalitné inteligentné hodinky, ktoré sú vhodné ako pre majiteľov Androidov, tak aj pre majiteľov iPhonov. Posledným modelom z najpopulárnejšej série sú Huawei Watch GT4. Tieto hodinky ponúkajú moderný dizajn, vynikajúci hardvér plný senzorov a predávajú sa v zľave za extrémne výhodnú cenu. Konkurenčné Apple Watch sa im v mnohým veciach nedokážu vyrovnať.

Huawei Watch GT4 disponujú 1,43″ AMOLED displejom s rozlíšením až 466 x 466 pixelov a tiež podporou funkcie Always-on. Rám týchto hodiniek je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a celkovú odolnosť posilňuje aj certifikácia 50 M (5 ATM), ktorá zarúčí vysokú ochranu voči vode. Huawei Watch GT4 majú samozrejme snímač srdcového tepu, oxymeter, krokomer, barometer a veľa ďalších. Takisto v nich nájdete veľmi presné dvojpásmové GPS. 

Koľko však tieto hodinky stoja? To je snáď najväčšie a najviac pozitívne prekvapenie. Huawei Watch GT4 sa totiž štandardne predávajú len za 249 €, čím podliezajú aj základné Apple Watch SE 2. Navyše, po kliknutí na tento odkaz ich získate v zľave len za 198 €, vďaka čomu ušetríte ešte 1/5 ceny. A to sa oplatí.

Tieto hodinky vám okrem mnohých snímačov ponúknu aj najmodernejšie a veľmi užitočné funkcie, ako je možnosť monitorovať spánok, stres či dokonca teplotu kože. Huawei Watch GT4 samozrejme dokážu vypočítať aj vaše VO2Max, index schopnosti behu (RAI) či stupeň regenerácie. Je to skrátka produkt, ktorý poteší amatérskych, ale aj náročnejších športovcov. Navyše sa dá nosiť aj do práce, alebo na oficiálne príležitosti, nakoľko pôsobí veľmi elegantne.

Na záver ešte jeden dôležitý parameter, ktorým je výdrž batérie. Huawei Watch GT4 vydržia fungovať až 14 dní na jednom nabitie pri úspornejšom používaní. Ak však budete aktívni a využívať všetky ich funkcie, počítajte skôr s polovičnou výdržou. Aj týždeň je však v tomto prípade viac, ako postačujúca hodnota. Ak sa vám teda Huawei Watch GT4 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite v zľave len za 198 €. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Takto v USA rabovali Apple Store počas posledných dní.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -