Je síce pravda, že Apple Watch sú jedny z najlepších inteligentných hodiniek súčasnosti a Apple si za to nebojí nechať zaplatiť. Na druhej strane sú tu však aj ďalší výrobcovia, ktorí taktiež ponúkajú zaujímavé produkty. Huawei Watch GT 3 si rozumejú s iOS či Androidom a po zľave ich kúpte extrémne lacno. Poteší vás krásny dizajn, kvalitný displej a veľa iných funkcií.

V hodinkách nájdete až 1,43″ AMOLED displej s vysokým rozlíšením 466 x 466 px, podporou Always-on a 3D zakriveným sklíčkom okrúhleho tvaru. Obrazovka ponúka možnosť nastaviť si jeden z desiatok ciferníkov, vďaka čomu si jej dizajn prispôsobíte presne podľa svojho gusta. Určite vás, ale zaujíma, čo majú Huawei Watch GT 3 „pod kapotou“. Na začiatku môžeme spomenúť meranie tepu, oxymeter, barometer, ale aj krokomer. Samozrejmosťou je potom GPS a možnosť sledovania spánku, či akejkoľvek inej, predovšetkým športovej aktivity počas dňa.

To čo vás na Huawei Watch GT 3 šokuje asi najviac nie je zoznam funkcií a technológií, ale ich cena. Výrobca svoje hodinky predával v čase uvedenia na trh za 269 €, čo je stále menej, než zaplatíte za podstatne horšie vybavené Apple Watch SE 2. Navyše, Huawei Watch GT 3 kúpite po kliknutí na tento odkaz už od 172 €, vďaka čomu ušetríte skoro 100 €.

Prémiové spracovanie, vodeodolnosť a špičková výdrž batérie 

Huawei Watch GT 3
Zdroj: 9to5google

A ak si myslíte, že Huawei Watch GT 3 sú nejaký lacný plastový čínsky produkt, tak ste na veľkom omyle. Inžinieri pri ich vývoji použili elegantný a odolný oceľový rám, vďaka čomu pôsobia hodinky veľmi hodnotne.

Rovnako majú k dispozícii odolnosť voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM). Môžete ísť s nimi napríklad aj plávať, alebo si zahrať vodné pólo v bazéne a nič sa im nestane. Samozrejmosťou je podpora ďalších viac, ako 100 športových režimov, medzi ktorými si zaručene nájdete to svoje.

Pomerne extrémna je aj výdrž batérie. Pri Apple Watch sme zvyknutí na to, že ich nabíjanie raz za deň, alebo v lepšom prípade raz za dva dni. Pri Huawei Watch GT 3 však výrobca sľubuje až 14 dní na jedno nabitie v úsporných podmienkach. Pri bežnom nosení sa však hravo dostanete na jeden týždeň. Podporujú aj bezdrôtové nabíjanie!

Huawei Watch GT 3 majú ešte niečo navyše 

Huawei Watch GT 3
Zdroj: 9to5google

To, čo sme zatiaľ nespomenuli, je možnosť veľmi presného merania srdcovej aktivity, miery záťaže či kvality a dĺžky spánku. Pomáha tomu špeciálny modul TruSeen™ 5.0+, ktorý je integrovaný v hodinkách.

Prečítajte si tiež  Prečo je iPad Air M1 ten najlepší tablet od Apple? Po zľave sa oplatí viac, ako kedykoľvek predtým

Huawei Watch GT 3 ponúkajú aj možnosť vyhodnotenia bežeckého indexu, tréningovej záťaže, regeneračnej tepovej frekvencie, tréningového stresu a samozrejme zotavovania. Ak ste teda športovcom srdcom i dušou, tento produkt je pre vás, ako stvorený.

Celé by sme to teda mohli uzavrieť tým, že aj keď určite nejde o tie najlepšie inteligentné hodinky na svete, vzhľadom na ich cenu a funkcie sa mimoriadne oplatia. Ak chcete získať Huawei Watch GT 3 za najlepšie ceny na Slovensku, kliknite na tento odkaz, kde nájdete ponuky. Tak čo, idete do toho?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -