Ak si chcete kúpiť nové inteligentné hodinky s brutálnymi technológiami, kvalitným displejom, dlhou výdržou batérie a tiež moderným dizajnom, na výber je veľa možností. Ak však chcete získať prémiovo spracovaný produkt za veľmi výhodnú cenu, dnes tu pre vás máme jeden tip. Sú ním Huawei Watch GT4, ktoré sa predávajú mimoriadne lacno, no disponujú snáď všetkým dôležitým, na čo si len spomeniete.

Aby sme šli rovno k veci, Huawei Watch GT4 sú vybavené 1,43″ AMOLED displejom s funkciou Always-on a vysokým 466 x 466 pixelovým (352 ppi) rozlíšením. Obrazovka je osadená v ráme z nehrdzavejúcej ocele a samozrejme, že si na nej môžete navoliť jeden z mnohých ciferníkov. Huawei Watch GT4 potom nesklamú ani po stránke senzorov, pretože v nich je snímač srdcového tepu, ale aj oxymeter, barometer, krokomer a veľa ďalších. Hodinky majú takisto aj dvojpásmové GPS.

Čo sa potom týka ceny, Huawei Watch GT4 patria do triedy tých lacnejších inteligentných hodiniek, najmä ak to porovnávame so spoločnosťou Apple. Veď si len vezmite, že hoci sú svojimi technológiami umiestnené niekde medzi Apple Watch SE 2 a Apple Watch Series 9, cenou podliezajú aj dostupnejší model. Po kliknutí na tento odkaz ich kúpite už za 224 €, čo je mimoriadne výhodná ponuka. Platí to najmä vtedy, keď si uvedomíte, že tieto hodinky vám vydržia niekoľko rokov.

Zdroj: YouTube / Karl Conrad (snímka obrazovky)

Okrem dobre senzorovej výbavy sú totiž aj veľmi solídne spracované a dokonca im nevadí ani voda, nakoľko sú chránené normou IP68 rovnako, ako každý nový iPhone. Zariadenie sa samozrejme dá pripojiť, ako na iOS, tak aj na Android a na jedno nabitie zvládne fungovať až 14 dní. Samozrejme, aktívni používatelia by mali počítať skôr s polovičnou hodnotou, no aj tak ide o údaj, ktorému môžu Apple Watch len ticho závidieť.

Pokiaľ vás teda hodinky Huawei Watch GT4 zaujali, teraz ich viete získať po kliknutí na tento odkaz od 224 €. Z nášho pohľadu ide jednoznačne o produkt, ktorého výberom neurobíte krok vedľa, no rozhodnúť sa musíte vy sami. Ak však chcete vyššiu triedu hodiniek za málo peňazí, môže to byť ideálna voľba…

Huawei Watch GT4
Zdroj: YouTube / TrendingTek (snímka obrazovky)

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 kúpite za menej ako 399 €. Sú rovnako dobré ako nástupca (+ porovnanie so Series 8)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -