Dobré inteligentné hodinky nemusia byť drahé. Len si treba vedieť vybrať. Populárne Huawei Watch GT4, ktoré prišli na trh iba minulý rok a ponúkajú špičkovú hardvérovú výbavu viete získať po zľave za mimoriadne výhodnú cenu. Mnohým sa táto ponuka oplatí viac, ako investovať do Apple Watch.

Huawei Watch GT4 majú 1,43″ AMOLED displej s rozlíšením až 466 x 466 pixelov a funkciou Always-on. Nechýba tu ani hodnotne pôsobiaci rám z nehrdzavejúcej ocele či konštrukcia odolná voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM). Okrem toho je tu aj možnosť využívania rôznych senzorov, medzi ktorými nechýba snímač srdcového tepu, oxymeter, barometer či krokomer. Prekvapivo tu nájdete aj dvojpásmové GPS rovnako, ako napríklad v Apple Watch Ultra. Na Huawei Watch GT4 si samozrejme môžete meniť viacero ciferníkov.

Ak sa pozrieme na cenu týchto solídne poskladaných hodiniek, zistíme, že sa pohybuje na veľmi priaznivej úrovni. Výrobca si za Huawei Watch GT4 pýta štandardne 249 €, čo je už samo o sebe za takto dobre vybavený produkt málo. Každopádpne, po kliknutí na tento odkaz kúpite hodinky za 209,9 €, vďaka čomu na nich slušne ušetríte. Upozorňujeme však, že zľava môže byť časovo / skladovo obmedzená. Len pre doplnenie o cca 1/3 drahšie kúpite Apple Watch SE 2, ktoré nemajú Always-on displej, oxymeter, dvojpásmové GPS a veľa ďalších funkcií. Aj preto je výber Huawei Watch GT4 zaujímavou voľbou.

Huawei Watch GT4
Zdroj: YouTube / TrendingTek (snímka obrazovky)

To čo vás bude určite zaujímať je kompatibilita. Obávať sa jej, ale nemusíte, keďže Huawei Watch GT4 môžete spárovať s iOS aj Android zariadením prostredníctvom technológie Bluetooth 5.2. Zariadenie vám ponúkne aj monitorovanie spánku, stresu či dokonca meranie teploty kože. Za pomoci vyššie vymenovaných senzorov je potom schopné poskytnúť vám profesionálne údaje, ako napríklad VO2Max, stupeň regenerácie či index schopnosti behu (RAI).

Výrobca hovorí, že jeho Huawei Watch GT4 zvládnu až 14 dní na jedno nabitie, no ak by sme mali byť realisti, počítali by sme skôr s polovičnou týždňovou hodnotou. Aj to je, ale údaj, ktorý je mimoriadne priaznivý a také Apple Watch s 18 hodinami sa naň absolútne nechytajú. Ak sa vám teda Huawei Watch GT4 zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 209,9 €. Nad takouto výhodnou ponukou sa neoplatí dlho váhať.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple vydalo watchOS 7.1 pre všetky podporované modely Apple Watch.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -