Pokiaľ chcete kvalitné inteligentné hodinky za rozumnú cenu, máme pre vás jeden tip. Huawei Watch GT4 sú relatívne nové, majú elegantný dizajn, špičkový hardvér a teraz sa predávajú veľmi lacno. Mnohým spotrebiteľom budú dávať väčší zmysel, ako nákup inteligentných hodiniek Apple Watch.

Toto zariadenie ponúka 1,43″ AMOLED displej s funkciou Always-on a vysokým rozlíšením 466 x 466 pixelov. Rám je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a hodinky Huawei Watch GT4 sú samozrejme odolné aj voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM). Nechýba ani široká paleta snímačov od sledovania srdcového tepu, cez oxymeter, barometer, krokomer atď… Taktiež je tu dvojpásmové GPS, vďaka ktorému budete mať veľmi presné informácie o svojej polohe. No a cena? Budete príjemne prekvapení.

Huawei Watch GT4 sa štandardne predávajú za rozumných 249 €, čím ešte výrazne podliezajú aj základné Apple Watch SE 2 od spoločnosti Apple. Pokiaľ, ale chcete ušetriť, teraz je na to ten správny čas. Huawei Watch GT4 totiž kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 200,13 €, čo je za takto dobre vybavený produkt mimoriadne férová cenovka.

Hodinky je samozrejme možné spárovať s iOS aj Androidom cez Bluetooth 5.2 a ponúkajú aj širokú paletu funkcií od monitorovania spánku, cez monitorovanie stresu až po meranie teploty vašej kože. Huawei Watch GT4 tiež dokážu zmerať vaše VO2Max, index schopnosti behu (RAI) či stupeň regenerácie. Tieto funkcie potešia najmä náročných športovcov.

Skvelá je aj výdrž batérie na jedno nabitie. Hodinky Huawei Watch GT4 majú vydržať až 14 dní na jedno nabitie, no v praxi to bude skôr 5 – 7 dní na jedno nabitie. Stále však ide o údaj, s ktorým budete určite spokojní. Navyše, keď sa teraz dá toto zariadenie kúpiť po kliknutí na tento odkaz len za 200,13 €, z nášho pohľadu je to ponuka, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť. Nevieme vám, ale garantovať, dokedy bude platiť. Aj preto sa treba v prípade záujmu poponáhľať.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 a iPhone 15 Plus môžu dostať 48 Mpx fotoaparát. A nie je to najväčšie prekvapenie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -