Pokiaľ hľadáte inteligentné hodinky, ktoré sú schopné konkurovať Apple Watch Ultra, máme pre vás zaujímavú alternatívu. Začiatkom roka prišli na trh špičkové Huawei Watch Ultimate, ktoré kúpite po zľave za rozumnú cenu. Toto zariadenie má k dispozícii neuveriteľne sofistikované funkcie a zaujme aj atraktívnym dizajnom či prémiovou odolnosťou.

Huawei Watch Ultimate sa spoliehajú na 1,5″ LTPO AMOLED displej s funkciou Always-on. Obrazovku kryje extrémne odolné zafírové sklíčko a okolo nej sa nachádza elegantná keramická luneta. Materiál puzdra nie je síce titánový, no Huawei tu použil tekutý kov na báze zirkónu, vďaka čomu si poistil jeho extrémnu pevnosť, aj tvrdosť. Hodinky prešli v procese výroby aj ručným leštením, vďaka čomu získali saténovo brúsenú povrchovú úpravu. Môžete ich teda zobrať do divadla, ale pokojne aj na futbalový zápas. Zariadenie podporuje viac, ako 100 športov a 20 profesionálnych režimov.

Cena za Huawei Watch Ultimate štartuje na úrovni 749 €, čo je vzhľadom na ich schopnosti a hardvér pomerne rozumná čiastka. Po kliknutí na tento odkaz však hodinky kúpite od 699 €. Najmä v porovnaní s konkurenciou ide o mimoriadne atraktívnu ponuku, ktorej sa len ťažko odoláva. Ocenia to najmä tí, ktorí vedia využiť funkcie týchto hodiniek naozaj naplno.

HUawei Watch Ultimate
Zdroj: Huawei

Tento produkt je totiž zameraný na tie najextrémnejšie situácie, športy a aktivity. Vďaka vodeodolnosti 10 ATM sa s ním môžete ísť potápať, pričom Huawei do hodiniek zakomponoval aj špeciálne potápačské režimy, na ktorých budete sledovať podrobnosti ohľadom ponoru.

Huawei Watch Ultimate majú všetko, na čo si len spomeniete

Tieto inteligentné hodinky predstavujú pomyselnú vlajkovú loď výrobcu. Aj preto sa v nich nachádza snáď všetko, na čo si len spomeniete. Samozrejmosťou je plná kompatibilita s operačnými systémami iOS aj Android a tiež prítomnosť mikrofónu a reproduktoru.

Huawei Watch Ultimate budete ovládať skrz dotykový displej, funkčné tlačidlá a tiež praktickú digitálnu korunku presne tak, ako Apple Watch. Majú vydarený operačný systém a množstvo užitočných aplikácií a funkcií, ktoré budete používať na dennej báze.

HUawei Watch Ultimate
Zdroj: Huawei

Rovnako sa v nich nachádza celý paleta najrôznejších senzorov, medzi ktoré môžeme zaradiť barometer, GPS, gyroskop či kompas.

Čo sa týka snímačov zameraných na vaše zdravie, Huawei Watch Ultimate majú k dispozícii špičkový modul na monitoring srdcového tepu TruSeen™ 5.0+, ktorý vám odmeria tepovú frekvenciu, SpO2, mieru záťaže a účinnejšie meria kvalitu a dĺžku spánku.

Brutálna výdrž batérie a perfektné tréningové funkcie 

HUawei Watch Ultimate
Zdroj: YouTube / Topes de Gama

Čo sa týka výdrže batérie, výrobca hovorí o hodnote 14 dní na jedno nabitie, no ak budete svoje Huawei Watch Ultimate používať intenzívne, počítajte skôr s 8 dňovou výdržou. To je stále niekoľkonásobne lepšie, než čo ste schopní dosiahnuť s podstatne drahšími Apple Watch Ultra.

Prečítajte si tiež  Hľadáte Apple produkty za bezkonkurenčnú cenu? iSpot vám ich doručí rýchlo, lacno a aj na splátky

Tieto vydarené smart hodinky vás tiež potešia tým, že vám dokážu vyhodnotiť bežecký index, tréningový stres, tréningovú záťaž, regeneračnú tepovú frekvenciu a dokonca aj úroveň zotavenia. Pokiaľ ste teda aktívni a často trénujete, tieto funkcie budete milovať.

Huawei Watch Ultimate kúpite po kliknutí na tento odkaz za najlepšie ceny na Slovensku. Konkurovať s nimi nebudete iba Apple Watch Ultra, ale aj mnohým produktom od spoločnosti Garmin. Rozhodnutie, pre ktoré zariadenie, sa ale napokon rozhodnete nechávame samozrejme na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -