Inteligentné hodinky od spoločnosti Apple patria medzi najpredávanejšie na svete. Niet sa čomu čudovať, keď majú špičkový hardvér plný veľmi presných senzorov. Problémom však môže byť ich cena, ktorá sa v prípade Apple Watch Series 8 dokáže vyšplhať do astronomických výšin.

Pokiaľ však budete hľadať napríklad tu, Apple Watch Series 8 kúpite na Slovensku v obrovskej zľave. A ak ste ochotní robiť drobné kompromisy, na generačne starších Apple Watch Series 7 ušetríte ešte viac!

- Reklama -

Apple Watch Series 8 boli predstavené v septembri 2022, takže priestor na výrazné zľavy tu stále nie je k dispozícii. Aj tak sa dá ale čo to ušetriť. Zariadenie má špičkový Always-on Retina displej s vysokým rozlíšením a nádhernými farbami, ako aj EKG, oxymeter či dokonca teplomer. Apple Watch Series 8 sú skrátka zariadenie, ktoré na vás odsleduje všetky možné metriky a dokonalo si porozumie s iPhonom. koľko ale stoja?

Spoločnosť Apple predáva Apple Watch Series 8  v dvoch samostatných veľkostiach. Pre dámy je vhodnejší 41 mm model, ktorý môžete na Mall.sk získať už za 455 € s DPH. V porovnaní so 499 €, za ktoré sa tieto hodinky bežne predávajú napríklad v iStores je to príjemná úspora. Akcia platí do 29.1.2023 alebo do vypredania zásob. Najlepšie ponuky na Apple Watch Series 8 na Slovensku nájdete tu.

Väčší 45 mm model Apple Watch Series 8 je pochopiteľne drahší, no rozdiel to nie je veľký. Zariadenie kúpite na Slovensku u predajcu Webmobily.sk už za rovných 500 €, čo je čiastka, ktorá sa oplatí. Bežná predajná cena Apple Watch Series 8 so 45 mm displejom je 539 €. No a ak by ste chceli využiť ponuku od Mall.sk, aj v tomto prípade sa dajú kúpiť hodinky s drobnou zľavou. Vo finále tak za ne zaplatíte v rámci súčasného zvýhodnenia 519 €. Je to síce iba 10 € no, ako sa hovorí, každé euro dobré.

Apple Watch Series 7 sa oplatia viac. Sú lacnejšie, no treba robiť kompromisy

Apple Watch Series 7 zľava
Zdroj: Unsplash / Omar Al-Ghosson / Rohan (úprava redakcie)

Nie je žiadnym tajomstvom, že inteligentné hodinky Apple Watch Series 7 ponúkajú prakticky rovnaký dizajn aj hardvér, ako generačne novšie Apple Watch Series 8. Áno, do výbavy nedostali teplomer a niekoľko ďalších drobností, no tie vám pri bežnom používaní určite chýbať nebudú.

Veľkou výhodou pri tomto zariadení je najmä cena. Ak si totiž kúpite menšie 41 mm Apple Watch Series 7, zaplatíte za ne iba 379 €. To je v porovnaní s novším modelom veľmi slušná úspora. Kúpa väčšieho, až 45 mm modelu Apple Watch Series 7 je potom ešte výhodnejšia, nakoľko v takomto prevedení vás hodinky vyjdu len na 390 € priamo v Datarde. Najlepšie cena pre Apple Watch Series 7 na Slovenskom trhu nájdete tu.

Nevýhodou však môže byť zlá dostupnosť rôznych farebných prevedení. V čase písania tohto článku zostali na skladoch prevažne červené a zelené modely Apple Watch Series 7, ktoré sa vám nemusia páčiť. Každopádne, hodinky sú to za túto cenu naozaj vynikajúce.

Nezabudnite na štýlový remienok od Loopi

Apple Watch Steel Band by Loopi
Zdroj: Loopi

Na záver ešte doplníme, že ak si svoje Apple Watch Series 7 alebo Apple Watch Series 8 kúpite, navštívte aj internetový obchod Loopi.sk, kde si pre ne môžete zaobstarať množstvo kvalitných remienkov.

K dispozícii je ale samozrejme príslušenstvo aj pre iné verzie Apple Watch či napríklad iPhoneAirPodsAirTag alebo Mac.

Loopi Ladies Band
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -