Len včera sme vám priniesli článok o tom, že v Číne opäť stihli okopírovať produkt, ktorý ešte ani nebol predstavený. Na základe informácií zo zdrojov blízkych Apple a dodávateľských reťazcov vieme, že Apple Watch Series 7 dostanú nový dizajn.

Šikovní plagiátori to teda využili a vytvorili „svoje vlastné Apple Watch“ s plochými hranami a odlišnými tvarmi. Nový dizajnový jazyk je inšpirovaný napríklad iPhonom 12, iPadom Pro/Air či MacBookmi.

Kupovať falošné Apple Watch Series 7 nie je cesta 

Čo sa týka samotných falošných hodiniek, viacej informácií o ich funkciách zatiaľ nemáme. Ako však môžete vidieť aj v tomto článku, kde sme sa pozreli na čínske Apple Watch za 50 €, kupovať tieto zariadenia sa príliš neoplatí.

Ich tvorcovia sa sústredia predovšetkým na to, aby vyzerali ako originál. Neriešia už funkcie, senzory alebo schopnosti.

V praktickom využití sú vám teda fejkové Apple Watch nanič, a preto je lepšia voľba zakúpiť si produkt od konkurenčných výrobcov (napríklad Xiaomi), ktorý síce nepôsobí ako zariadenie od Apple, no reálne aspoň funguje.

Prečítajte si tiež  Septembrový Apple Event: Ukáže sa iPhone 13, Apple Watch Series 7, iPad mini 6 a ďalšie produkty!

Pozrite si video nižšie a napíšte nám do komentára, ako na vás pôsobí dizajn s plochými hranami. Hoci sa nejedná o originál, presne takto budú Apple Watch Series 7 vyzerať. Samotný tweet teda môže slúžiť aspoň na predstavu…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -