Nové Apple Watch Series 7 sa ešte ani nestihli oficiálne ukázať svetu a my tu už máme prvé správy o napodobení dizajnu. Príspevky na sociálnych sieťach začínajú ukazovať hranaté telo s o niečo väčšou obrazovkou, no samozrejme o podobnosti sa môžeme baviť iba v rámci estetického hľadiska.

Užívateľ Majin Bu v príspevku na Twitteri priblížil, ako vyzerajú prvé klony hodiniek, ktorých by sme sa oficiálne mali dočkať už o niekoľko týždňov. Napodobeniny dostali farby na štýl Space Grey, Space Black a Silver a samozrejme aj hranatejší dizajn. Nejde však o žiadne prekvapenie, keďže o hranách Apple Watch sa hovorí už niekoľko mesiacov, čo nakoniec potvrdilo aj niekoľko únikov.

- Reklama -
Prečítajte si tiež  Apple Watch trhajú rekordy. Pozrite sa ako si vedú v predajoch

Napriek tomu, že sa nejedná o pravé Apple Watch, obrázky veľmi dobre približujú ako by mal prírastok novej generácie hodiniek vyzerať. Čínsky trh môže samozrejme zlákať cena napodobenín, ktorá sa bude pohybovať okolo neuveriteľných 60 dolárov.

Nové Apple Watch Series 7 dostanú okrem zmeny dizajnu aj väčšiu obrazovku. Zväčšenie sa bude týkať oboch modelov, pričom 40mm verzia sa zmení na 41mm a väčšia 44mm model bude po novom 45mm. Okrem nových funkcií sa môžeme tešiť aj na nové remienky, ktoré by pravdepodobne mohli byť kompatibilné so staršími hodinkami.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -