Pokiaľ túžite po inteligentných hodinkách Apple Watch, teraz máte absolútne najlepšiu príležitosť na ich nákup. Apple Watch Series 8 sú po technologickej stránke špičkovo vybavené, majú výkonný procesor, celú sústavu mimoriadne presných senzorov a aby toho nebolo málo, k dispozícii je aj špičkový displej či operačný systém watchOS. Apple Watch Series 8 sa teraz predávajú v zľave za super cenu. Slušne na nich ušetríte.

Apple Watch Series 8 sa predávajú v dvoch verziách, konkrétne v 41 mm a 45 mm. K dispozícii majú prvotriedny AMOLED displej s vysokým rozlíšením, jasom a tiež funkciou Always-on. Samozrejmosťou je široká paleta ciferníkov, ktoré si viete meniť, konfigurovať a individualizovať. Každý si tak môže vybrať štýl, aký mu sedí najviac. V hodinkách sa nachádza výkonný čip S8 a tiež snímače, ako merač srdcového tepu, oxymeter, teplomer, EKG a veľa ďalšieho. To sa hodí pri bežnom nosení, ale aj pri športe. Je len na vás, ako s nimi budete narábať.

Apple Watch Series 8 sa štandardne predávajú za cenu 539 € v populárnejšej a z nášho pohľadu aj vhodnejšej 45 mm verzii. Po kliknutí na tento odkaz ich však získate za 425 €, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Získate však produkt, ktorému dokáže po hardvérovej aj softvérovej stránke konkurovať iba málokto.

Navyše sa do Apple Watch Series 8 dajú stiahnuť aj rôzne aplikácie, ktoré nahradia všetky potencionálne chýbajúce funkcie. Majitelia Apple zariadení ich skrátka budú milovať.

Technologicky nabité inteligentné hodinky, ktoré budete milovať 

Zdroj: YouTube / Appleinsider / SvetApple – úprava redakcie

Apple Watch Series 8 majú samozrejme vydarenú tréningovú aplikáciu, odolnosť voči vode vďaka norme 50 M (5 ATM), podporu rýchleho nabíjania cez elegantný nabíjací „puk“, ktorý je súčasťou balenia a tiež výdrž batérie na úrovni 18 hodín. V praxi vám však vydržia fungovať zhruba 2 dni na jedno nabitie.

Štandardom sú v týchto hodinkách aj technológie ako GPS s možnosťou zobraziť mapu, kompas, barometer, podpora notifikácií, volaní a veľa ďalšieho. Čerešničkou na torte je potom možnosť meniť si náramky presne podľa svojho štýlu a gusta, pričom obrovský výber týchto produktov nájdete na našom e-shope Loopi.sk.

Loopi Steel magnetic loop
Zdroj: Loopi

A aj keď je pravda, že nástupca Apple Watch Series 9 už tak trochu klope na dvere, z nášho pohľadu sa naň neoplatí čakať. Ponúkne síce výkonnejší procesor A9 a nové ružové prevedenie, no to bude zrejme všetko. Opäť bude stáť ešte celé mesiace po premiére plných 539 €, či dokonca viac, ak Apple zahrnie do ceny aktuálnu infláciu, či rastúce ceny energií.

Prečítajte si tiež  Záujem o iPhone 12 a iPhone 12 Pro je stále neuveriteľne veľký

Inými slovami, Apple Watch Series 8, ktoré po kliknutí na tento odkaz kúpite za 425 € sa teraz mimoriadne oplatia a čakať kým bude predstavený nástupca moc nedáva zmysel. O tento model sa totiž v rovnakom momente zvýši záujem a to vyšvihne cenu o desiatky eur vyššie. Koniec koncov, videli sme to aj minulý rok pri Apple Watch Series 7, keď Apple predstavilo Series 8. Tak, ako sa rozhodnete vy?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -