Ako iste viete, počas nadchádzajúceho piatku začnú prichádzať nové Apple Watch Series 7 ku prvým šťastlivcom, ktorí si ich stihli predobjednať koncom minulého týždňa. Dnes ale padlo embargo na recenzie od novinárov, ktorí už Apple Watchky otestovali a my sa tak môžeme pozrieť na ich prvé dojmy a postrehy.

Svoje „hands-on“ videá zverejnilo množstvo známych tvárí a okrem toho môžeme niekoľkokrát počuť, že Apple Watch Series 7 neprinášajú v zásade nič revolučné. Ide skôr o drobnú evolúciu predchodcu.

- Reklama -

Medzi kľúčovú funkciu tohto nositeľného zariadenia patrí väčší displej, konkrétne v 41 mm verzii a 45 mm verzii. Jeho hlavnou výhodou je však snáď iba to, že informácie dokáže zobrazovať aj po okrajoch, čím je jeho plocha rozsiahlejšia.

Novinka s veľmi malým množstvo noviniek

To čo však možno ani neviete je fakt, že Apple Watch Series 7 sú o niečo odolnejšie voči vode a takisto voči prachu. Samotné krycie sklíčko prešlo taktiež úpravou, vďaka čomu by ho nemal ohroziť nevinný pád alebo akýkoľvek lietajúci predmet. S tým sa stretávame pri vykonávaní športových aktivít pomerne často.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 a ich (ne)plochý dizajn. Tu sú štyri dôvody, prečo sa to stalo. Pri poslednom budete prekvapení

Apple tiež prepracovalo nabíjanie tak, aby bolo o niečo rýchlejšie a prinieslo nové farebné prevedenia. Apple Watch Series 7 určite nie sú určené pre majiteľov Apple Watch Series 4 a vyššie. Ak ale vlastníte Series 3 a staršie, prípadne ste Apple Watch ešte nemali, môže to byť skvelá voľba.

Dajte nám vedieť do komentára, čo si o nich myslíte vy.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -