Apple Watch Series 8 patria stále medzi najlepšie inteligentné hodinky na trhu. Toto zariadenie disponuje výkonným procesorom S8, množstvom snímačov a taktiež špičkovým OLED Always-on displejom, ktorý má vysoké rozlíšenie a postará sa o kvalitné zobrazenie každého vášho ciferníka. Ak máte o Apple Watch Series 8 záujem, teraz ich môžete kúpiť po zľave za extrémne výhodnú cenu.

Budúci majitelia Apple Watch Series 8 sa v prvom rade môžu tešiť na prémiové spracovanie. Hodinky majú hliníkovú konštrukciu, ktorá je ľahká a tiež perfektný displej, ktorý chráni ION-X sklíčko. Určite vás však viac zaujíma, čo všetko vám tieto hodinky dokážu sledovať. V tomto je Apple jednotkou na trhu. Okrem klasického zaznamenávania srdcového tepu totiž Apple Watch Series 8 zvládajú ako EKG či sledovanie hladiny okysličovania krvi (oxymeter). Hodinky tiež majú teplomer a samozrejmosťou je aj GPS či gyroskop. Vďaka tomu poznajú vašu polohu a vedia vás navigovať.

Apple Watch Series 8 boli však v čase uvedenia na trh aj poriadne drahé. Ich štandardná cena štartovala až na úrovni 539 €, čo je skutočne veľký balík peňazí za „obyčajné“ inteligentné hodinky. Situácia sa však zmenila a Apple Watch Series 8 dnes kúpite v zľave len za 349 €. Upozorňujeme ale, že ide o výpredaj, takže táto ponuka bude časovo limitovaná. Ak, ale hľadáte kvalitné a moderné inteligentné hodinky od Apple, lepšiu šancu na ich nákup už zrejme mať nebudete.

Apple Watch Series 8 sú nabité technológiami 

Zdroj: YouTube / Appleinsider / SvetApple – úprava redakcie

Apple Watch Series 8 sú samozrejme odolné voči vode v rámci normy 50M (5 ATM). Taktiež vám dokážu zmerať obrovské množstvo športových aktivít od výmyslu sveta a ak náhodou narazíte na niečo, čo tieto hodinky nedokážu, náhradu v podobe aplikácie si stiahnete z internetového obchodu App Store. Pri tejto príležitosti sa tiež hodí povedať, že cez Apple Watch viete ako s jedinými inteligentnými hodinkami, ktoré sú spárované s vašim iPhonom aj volať či reagovať na správy.

V neposlednom rade stojí za pozornosť prítomnosť technológie NFC. Vďaka nej si môžete užívať extrémne pohodlné platenie hodinkami cez Apple Pay a tiež využívanie rôznych funkcií, ako napríklad odomykanie vozidiel alebo inteligentných zámkov na dverách.

Apple Watch Series 9 tiež disponujú podľa našich skúseností cca 2 dňovou výdržou batérie na jedno nabitie. A ak sa vám to zdá ako málo, do pozornosti dávame fakt, že podporujú bleskurýchle nabíjanie. Ak im teda chcete dať šancu, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať už za 349 €. Z nášho pohľadu by bola takúto príležitosť obrovská škoda nevyužiť. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra dostanú v budúcej generácii MicroLED displej. Kedy sa dočkáme nového modelu?

A pokiaľ chcete získať Apple príslušenstvo za veľmi výhodné ceny, na Loopi.sk aktuálne prebieha veľký výpredaj, v rámci ktorého ceny klesli pokojne aj o desiatky percent. Samozrejme sa to týka aj remienkov na hodinky Apple Watch.

Navyše pokiaľ zadáte do objednávky kód „svetapple20“ na celý svoj nákup získate ešte dodatočnú 20 % zľavu. Tak na čo ešte čakáte?

Loopi
REKLAMA

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -