Apple Watch Series 8 patria stále medzi najlepšie inteligentné hodinky na trhu. Toto zariadenie disponuje výkonným procesorom S8, množstvom snímačov a taktiež špičkovým OLED Always-on displejom, ktorý má vysoké rozlíšenie a postará sa o kvalitné zobrazenie každého vášho ciferníka. Ak máte o Apple Watch Series 8 záujem, teraz ich môžete kúpiť po zľave za extrémne výhodnú cenu.

Budúci majitelia Apple Watch Series 8 sa v prvom rade môžu tešiť na prémiové spracovanie. Hodinky majú hliníkovú konštrukciu, ktorá je ľahká a tiež perfektný displej, ktorý chráni ION-X sklíčko. Určite vás však viac zaujíma, čo všetko vám tieto hodinky dokážu sledovať. V tomto je Apple jednotkou na trhu. Okrem klasického zaznamenávania srdcového tepu totiž Apple Watch Series 8 zvládajú ako EKG či sledovanie hladiny okysličovania krvi (oxymeter). Hodinky tiež majú teplomer a samozrejmosťou je aj GPS či gyroskop. Vďaka tomu poznajú vašu polohu a vedia vás navigovať.

Apple Watch Series 8 boli však v čase uvedenia na trh aj poriadne drahé. Ich štandardná cena štartovala až na úrovni 539 €, čo je skutočne veľký balík peňazí za „obyčajné“ inteligentné hodinky. Situácia sa však zmenila a Apple Watch Series 8 dnes kúpite v zľave len za 349 €. Upozorňujeme ale, že ide o výpredaj, takže táto ponuka bude časovo limitovaná. Ak, ale hľadáte kvalitné a moderné inteligentné hodinky od Apple, lepšiu šancu na ich nákup už zrejme mať nebudete.

Apple Watch Series 8 sú nabité technológiami 

Zdroj: YouTube / Appleinsider / SvetApple – úprava redakcie

Apple Watch Series 8 sú samozrejme odolné voči vode v rámci normy 50M (5 ATM). Taktiež vám dokážu zmerať obrovské množstvo športových aktivít od výmyslu sveta a ak náhodou narazíte na niečo, čo tieto hodinky nedokážu, náhradu v podobe aplikácie si stiahnete z internetového obchodu App Store. Pri tejto príležitosti sa tiež hodí povedať, že cez Apple Watch viete ako s jedinými inteligentnými hodinkami, ktoré sú spárované s vašim iPhonom aj volať či reagovať na správy.

V neposlednom rade stojí za pozornosť prítomnosť technológie NFC. Vďaka nej si môžete užívať extrémne pohodlné platenie hodinkami cez Apple Pay a tiež využívanie rôznych funkcií, ako napríklad odomykanie vozidiel alebo inteligentných zámkov na dverách.

Apple Watch Series 9 tiež disponujú podľa našich skúseností cca 2 dňovou výdržou batérie na jedno nabitie. A ak sa vám to zdá ako málo, do pozornosti dávame fakt, že podporujú bleskurýchle nabíjanie. Ak im teda chcete dať šancu, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať už za 349 €. Z nášho pohľadu by bola takúto príležitosť obrovská škoda nevyužiť. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Prečo sa iPhone 15 Pro Max nepredáva so 128 GB úložiskom? Tu je odpoveď

A pokiaľ chcete získať Apple príslušenstvo za veľmi výhodné ceny, na Loopi.sk aktuálne prebieha veľký výpredaj, v rámci ktorého ceny klesli pokojne aj o desiatky percent. Samozrejme sa to týka aj remienkov na hodinky Apple Watch.

Navyše pokiaľ zadáte do objednávky kód „svetapple20“ na celý svoj nákup získate ešte dodatočnú 20 % zľavu. Tak na čo ešte čakáte?

Loopi
REKLAMA

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -