Spoločnosť Apple je najväčší výrobca inteligentný hodiniek na svete. Dnes si môžete vybrať z ponuky viacerých modelov, no len jeden sa aktuálne mimoriadne oplatí v pomere cena, výkon a protihodnota. Ide o pôvodné Apple Watch Ultra, ktoré majú brutálnu hardvérovú výbavu, extrémne odolný dizajn a teraz sa predávajú za veľmi výhodnú cenu. Ich nákup nebudete ľutovať.

Apple Watch Ultra majú titánové telo a OLED Always-on displej s vysokým rozlíšením (502 x 410 pixelov) + jasom 2000 nitov, ktorý chráni zafírové sklíčko. Hodinky tiež spĺňajú normu americkej armády MIL-STD-810H, vďaka ktorej sa s nimi dá potápať až do hĺbky 40 metrov a taktiež prežijú extrémne výkyvy teplôt, či napríklad vibrácie. Samozrejmosťou je aj kompletná senzorová výbava, ktorá počíta s meraním srdcového tepu, oxymetrom, teplomerom či dokonca funkciou EKG. Apple Watch Ultra majú aj dvojpásmové GPS s presným zaznamenávaním polohy, barometer, či akcelerometer.

No a cena? V čase uvedenia na trh sa Apple Watch Ultra predávali za 999 €, čo už bola veľmi vysoká čiastka. Ak ste si ich nekúpili práve z tohto dôvodu, máme pre vás skvelú správu. Dnes totiž Apple Watch Ultra získate po kliknutí na tento odkaz už od 699 € s DPH, vďaka čomu krásne ušetríte. A to, že ste si vybrali práve túto generáciu určite ľutovať nebudete.

Apple Watch Ultra
Zdroj: YouTube / Robin Hannevig / Apple (úprava redakcie)

Originálne Apple Watch Ultra totiž majú podporu pre Cellular volania (eSIM), ktorá dnes síce na Slovensku nie je k dispozícii, no v budúcnosti by sa to mohlo zmeniť a to isté platí aj o satelitných SOS volaniach. Čo však využiť môžete je napríklad hlasná siréna, výborná výdrž batérie dosahujúca pri aktívnom používaní až 36 hodín na jedno nabitie či NFC čip, cez ktorý budete platiť prostredníctvom služby Apple Pay.

A aj keď je pravda, že Apple už predstavil novšie Apple Watch Ultra 2, od nákupu predchodcu by vás to určite odrádzať nemalo. Nové hodinky vyzerajú v prvom rade úplne rovnako, ako starší model a jediným rozdielom je prítomnosť modernejšieho čipu S9 s podporou gesta Double Tap a jasnejším displejom, ktorý dokáže svietiť v určitých situáciách až na 3000 nitov. Apple však predáva Ultra 2 od 899 € a ak by ste hľadali zľavu, môžete ušetriť cca 50 € z tejto ceny. Z nášho pohľadu sa preto určite viac oplatí kúpiť si prvé Apple Watch Ultra, ktoré môžete mať po kliknutí na tento odkaz od 699 €, pretože sú extrémne dobre vybavené a fungovať vám budú ešte roky. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Na iPode Nano a Shuffle nespustíš hudbu z Apple Music!

Kúpte si náramok na Loopi.sk

Loopi Steel Magnetic Band
Zdroj: Loopi

Pokiaľ chcete pre svoje Apple Watch Ultra nejaký špeciálny remienok, za fantastické ceny ho kúpite napríklad na e-shope Loopi.sk. Konkrétne pre model Apple Watch Ultra je tu široký výber, takže stačí prísť a vyberať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -