Apple vydalo watchOS 6.3

Je veľmi príjemné zistiť, že v Cupertine sa nezameriavajú len na produkty s podporou najnovšieho operačného systému. Pravidelne sú vydávané aktualizácie starších verzií, týkajúce sa opráv rôznych problémov či chýb zabezpečenia.

Včerajší deň nebol výnimkou a Apple vydalo po boku iOS 12.5 (pre iPhone 6 a staršie modely) aj watchOS 6.3. Tento systém si môžete nainštalovať na Apple Watch Series 2, Apple Watch Series 1 a Apple Watch Series 0. Všetky novšie hodinky sú potom pripravené na aktualizáciu watchOS 7.2.

- Reklama -

Ak sa pýtate, čo je tu nové, odpoveď sme napísali vyššie. Nečakajte žiadne zásadné zmeny, no ak ste mali zo svojim zariadením problémy, táto verzia ich pravdepodobne opraví.

K samotnému updatu sa dostanete cez Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru. Hodinky musia byť po celý čas na nabíjačke a pomocou Wi-Fi pripojené k iPhonu. Podmienkou je takisto batéria nabitá na 50%.

Do komentára mi napíšte, ako funguje táto aktualizácia u vás. Všimli ste si po jej inštalácii nejaké pozitívne zmeny alebo ostalo (zatiaľ) všetko po starom?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.