Apple vydalo watchOS 6.3

Je veľmi príjemné zistiť, že v Cupertine sa nezameriavajú len na produkty s podporou najnovšieho operačného systému. Pravidelne sú vydávané aktualizácie starších verzií, týkajúce sa opráv rôznych problémov či chýb zabezpečenia.

Včerajší deň nebol výnimkou a Apple vydalo po boku iOS 12.5 (pre iPhone 6 a staršie modely) aj watchOS 6.3. Tento systém si môžete nainštalovať na Apple Watch Series 2, Apple Watch Series 1 a Apple Watch Series 0. Všetky novšie hodinky sú potom pripravené na aktualizáciu watchOS 7.2.

Ak sa pýtate, čo je tu nové, odpoveď sme napísali vyššie. Nečakajte žiadne zásadné zmeny, no ak ste mali zo svojim zariadením problémy, táto verzia ich pravdepodobne opraví.

K samotnému updatu sa dostanete cez Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru. Hodinky musia byť po celý čas na nabíjačke a pomocou Wi-Fi pripojené k iPhonu. Podmienkou je takisto batéria nabitá na 50%.

Do komentára mi napíšte, ako funguje táto aktualizácia u vás. Všimli ste si po jej inštalácii nejaké pozitívne zmeny alebo ostalo (zatiaľ) všetko po starom?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.