Apple práve vydalo iOS 12.5

Spoločnosť Apple urobila svojim používateľom „predčasné Vianoce“ a vydala aktualizácie iOS 14.3iPadOS 14.3, tvOS 14.3, watchOS 7.2 a macOS Big Sur 11.1. Ako to však býva zvykom, firma tu neskončila. Pokiaľ vlastníte starší iPhone alebo iPad, môžete si nainštalovať iOS 12.5.

Technologický gigant sa tu nesústredil na žiadne veľké zmeny. Opravil len niekoľko drobných chýb týkajúcich sa systému či zabezpečenia a pridal podporu Hlásení o vystavení sa nákaze (Covid-19). Pokiaľ ste v krajine, kde je systém podporovaný, určite si ho zapnite.

Aktualizáciu nainštalujete štandardným spôsobom cez Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru. Pokiaľ ste používateľom iPhonu 6 (prípadne iného podporovaného modelu), napíšte nám do komentára, ako funguje s iOS 12.5.

Sami to žiaľ v redakcii nedokážeme overiť, nakoľko tento model nevlastníme. Podobná informácia bude prínosná predovšetkým pre ostatných čitateľov.

Prečítajte si tiež  Tento veľký únik odhaľuje iPhone 15 v každej novej farbe, Máme sa na čo tešiť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.