Tento február vaše Apple Apple Watch nebudú len o meraní času a upozorneniach, ale aj o novej valentínskej výzve, ktorú si bude môcť splniť každý z vás. V rámci mesiaca srdca Apple vyzýva majiteľov hodiniek Watch, aby sa do nej v duchu lásky a zdravia zapojili.

Celé to bude prebiehať tak, že používatelia budú môcť 14. februára šancu získať exkluzívnu odmenu tým, že dokončia 30-minútové cvičenie a uzavrú tak zelený kruh aktivity. Veľkou výhodou takéhoto tréningu je fakt, že nemusíte nutne navštíviť posilňovňu, alebo ísť behať. Pokojne si môžete nastaviť prechádzku a vybrať sa na hodinku do mesta. Vaše hodinky to zaznamenajú a vy si urobíte spolu s vašou polovičkou príjemný večer.

Okrem elegantného odznaku dostanete za uzatvorenie zeleného kruhu počas 14. februára 2024 aj prístup k elegantným animovaným nálepkám, ktoré môžete posielať svojim blízkym cez aplikáciu Správy.

Zdroj: Apple
Zdroj: Apple
Zdroj: Apple
Zdroj: Apple

Okrem toho Apple oslavu mesiaca srdca prenáša aj mimo hodiniek Watch. Technologický gigant vytvára tematický obsah v obchode App Store, aplikácii Apple TV, Apple Podcasty a Apple Book.

Očakáva sa, že tento obsah bude v súlade s témami lásky, zdravia srdca a Valentína, čím používateľom poskytne komplexný zážitok, ktorý ďaleko presahuje rámec jednoduchej cvičebnej výzvy.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra skrývajú obrovskú batériu. V porovnaní s Apple Watch Series 8 ide o extrémny rozdiel
Môže ťa zaujímať
- Reklama -