Inteligentné hodinky Apple Watch Series 7 budú predstavené už na budúci týždeň. Okrem toho, že by mali byť plné nových technológii dostanú aj kompletne prepracovaný dizajn s plochými hranami a väčšími displejmi. No a to je momentálne ich najväčší kameň úrazu.

Ešte koncom minulého mesiaca sme informovali, že Apple Watch Series 7 majú problémy vo výrobe. Hoci išlo len o skúšobnú, malosériovú montáž komponentov, výsledné produkty nespĺňali prísne kvalitatívne štandardy spoločnosti Apple.

Aj z toho dôvodu sa objavili správy, že Apple Watch Series 7 budú výrazne meškať. Ako však teraz uvádza analytik Ming-Chi Kuo (presnosť 76,6 %), Apple reagovalo rýchlo a pomocou dodatočných materiálov (diagramov, návodov a schém) dokázalo pracovníkov naučiť, ako správne skladať tieto hodinky bez zbytočných komplikácií.

Tie sa tak medzičasom podarilo úplne odstrániť a výroba už vstupuje do veľkokapacitného štádia. Deje sa tak v podstate len týždeň pred oficiálnym uvedením na trh, ktoré sa odohrá 14. septembra o 19:00 hodine nášho času.

Najväčším problémom bol displej v Apple Watch Series 7

Známy analytik sa po prvýkrát vyjadril konkrétnejšie ku komplikovanej výrobe. Nakoľko má veľmi dobré zdroje v dodávateľských reťazcoch, informácie získava z prvej ruky. Najväčší problém mali mať pracovníci na linkách pre montáž Apple Watch Series 7 s ich novým 41 mm a 45 mm displejom.

Prečítajte si tiež  Prečo sa Apple Watch nevolajú iWatch? Možno budete prekvapení

Spolu s prepracovaným dizajnom vznikol aj iný prístup k montáži zariadenia, ktorý počíta s pozmenenými komponentami, ako napríklad procesorom, základnou doskou alebo batériou.

Pokiaľ neboli „zložené“ správne, zariadenie malo problémy s citlivosťou dotykového panelu alebo s jeho neustálym preblikávaním. Pokiaľ by sa to objavilo aj u zákazníkov, pochopiteľne by z toho neboli nadšení.

Kuo na záver upokojuje investorov, že hoci Apple nebude mať dostatočné množstvo Apple Watch na začiatku predaja, zásoby sa rýchlo doplnia. Malo by sa tak stať už v priebehu posledného septembrového týždňa.

Dajte nám vedieť do komentára, či sa na toto zariadenie tešíte.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here