Inteligentné hodinky Apple Watch nie sú iba spotrebnou elektronikou či šikovným parťákom na šport. V skutočnosti ich mnoho ľudí využíva aj ako módny doplnok. Využite preto potenciál tohto zariadenia a skrášlite si ho elegantným remienkom od Loopi.

Tento e-shop vám ponúka remienky v rôznych farbách a materiáloch, ktoré sú kompatibilne so všetkými generáciami a veľkosťami Apple Watch.

Zo širokej ponuky si vyberie jednoducho každý. A aby sme vám to trochu uľahčili, v tomto článku vám ukážeme päť remienkov, ktoré sú z nášho pohľadu absolútne vynikajúce.

5. Loopi Steel Band

Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

Inteligentné hodinky Apple Watch nie sú lacným zariadením. Aj preto si zaslúžia lepší a hodnotnejší náramok, ako ten základný silikónový alebo nylónový.

V ponuke Loopi nájdete aj kvalitný remienok z nehrdzavejúcej ocele, ktorý je možné vďaka jednoduchému systému článkov skrátiť alebo predĺžiť. V jeho spodnej časti sa potom nachádza skrytý zatvárací mechanizmus, ktorý vás nebude tlačiť na ruke.

Apple Watch Steel Band by Loopi
Zdroj: Loopi

K dispozícii je hneď v niekoľkých farbách na menší 38 – 41 mm model ale aj väčší 42 – 49 mm model hodiniek. Toto príslušenstvo je k dispozícii skladom a stojí iba 38,90 €. Benefitom pri tejto cene bude aj doprava ZADARMO.

4. Loopi Nylon Strap

Loopi Nylon Strap
Zdroj: Loopi

Pokiaľ hľadáte dostupný, elegantný a hlavne moderný náramok na svoje Apple Watch, Loopi Nylon Strap môže byť ideálnou voľbou. K dispozícii je vo veľa farbách a vďaka univerzálnej dĺžke nastavenia veľkosti zapasuje na každú ruku. Navyše je aj ľahký, takže sa dobré nosí v práci, ale aj napríklad vo fitku.

Loopi Nylon Strap
Zdroj: Loopi

Loopi Nylon Strap je dostupný na všetky prevedenia Apple Watch. Kúpiť si môžete buď menšiu 38 – 41 mm verziu, alebo väčšiu 44 – 49 mm verziu podľa toho, aké hodinky vlastníte. Cena je tiež veľmi férová, nakoľko Loopi Nylon Strap sa štandardne predáva za 17,90 €.

3. Loopi Silicone Solo Loop Band

Loopi Silicone Case
Zdroj: Loopi

Ak radi športujete a hľadáte univerzálny remienok, Loopi Silicone Solo Loop Band je pre vás ako stvorený. Z nášho dlhodobého testovania ide o jeden z najlepších remienkov pre Apple Watch, pretože nemá žiaden zapínací mechanizmus a extrémne pohodlne sa nosí na ruke aj keď práve pracujete na počítači.

Loopi Silicone Case
Zdroj: Loopi

K dispozícii je hneď v niekoľkých farbách a opäť ho navlečiete ako na menšie 38 – 41 mm hodinky, tak aj na väčšie 42 – 49 mm hodinky. Pozor si však treba dávať pri výbere veľkosti na obvod zápästia, pretože k dispozícii sú až štyri rôzne dĺžky remienku. Jeho cena je taktiež veľmi príjemná, nakoľko štartuje na úrovni iba 13,90 €.

Prečítajte si tiež  EÚ chystá ďalší tvrdý zákon pre výrobcov smartfónov. Apple s ním ale nebude mať problém

2. Loopi Steel Magnetic Loop

Pokiaľ máte radi eleganciu a dizajn, magnetický kovový remienok od Loopi si určite zamilujete. Kúpiť si ho môžete v obrovskom množstve farebných prevedení na 38 – 41 mm alebo 42 – 49 mm model Apple Watch. V tomto výbere sa nájde skrátka každý.

Loopi Steel Magnetic Band
Zdroj: Loopi

Na Loopi.sk ide o jeden z najpredávanejších remienkov vôbec, pričom toto príslušenstvo zoženiete už za 24,90 €. Aj v tomto prípade však platí, že skladové zásoby sú tesne po predvianočných nákupoch obmedzené a ľahko sa môže stať, že sa práve vami preferovaná farba vypredá. Ak vás teda ponuka zaujala, poponáhľajte sa.

1. Loopi Steel Bracelet

Loopi Steel Bracelet
Zdroj: Loopi

Loopi Steel Bracelet je absolútna vlajková loď ponuky. Tento remienok ponúka možnosť skrátenia segmentov vďaka špeciálnemu vstavanému mechanizmu. Nemusíte teda používať dodatočné príslušenstvo, akým je napríklad Loopi Apple Watch Pin Remover.

Loopi Steel BraceletRemienok je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a jeho dizajn pôsobí veľmi exkluzívne. Zároveň má pomerne vysokú váhu, takže vo chvíli, keď si remienok nasuniete do drážok vo vašich Apple Watch, okamžite pocítite celkovú hodnotu tohto zariadenia. Stojí to jednoducho za to.

Za zmienku tiež stojí dizajnovo atraktívny skrytý mechanizmus na otváranie a zatváranie remienku. Nebude vás nijako škriabať na ruke, nakoľko sa stne pevnou súčasťou konštrukcie. Je to skrátka premyslené do posledných detailov.

Loopi Steel Bracelet
Zdroj: Loopi

No a cena? Loopi Steel Bracelet sa predáva za 69,90 € a k dispozícii je na 38 – 41 mm alebo 42 – 49 mm model Apple Watch. A hoci je táto suma vyššia, nezabúdajte, že toto príslušenstvo budete používať roky a v budúcnosti ho môžete spojiť aj s vašimi ďalšími Apple Watch. Z dlhodobého hľadiska sa to teda oplatí.

Bonus: Loopi Apple Watch Clear Case

Loopi transparentný kryt na Apple Watch
Zdroj: Loopi

Keď už budete na Loopi nakupovať, nezabudnite na ochranné puzdro pre Apple Watch (38 – 44 mm) za 7,50 €.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -