Ak chcete jedny z najlepších inteligentných hodiniek súčasnosti, teraz máte na ich nákup perfektnú príležitosť. Zariadenie, ktoré má moderný dizajn a špičkový hardvér je totiž vo veľmi výhodnej zľave. Ponúka snáď všetko, na čo si len spomeniete a navyše vám bude verne slúžiť niekoľko dlhých rokov.

Apple Watch Series 9 majú kvalitný OLED displej s rozlíšením až 484 x 396 pixelov (326 ppi) a tiež funkciou Always-on. Pri silnom slnku oceníte aj maximálny jas na úrovni 2 000 nitov a po celý čas budete milovať jeho rýchle reakcie na všetky dotyky. Súčasťou tohto modelu je už prepracovaný čip S9 so 64 GB interným úložiskom, na ktoré si môžete inštalovať apky z App Store a tiež podporuje gesto DoubleTap. Apple Watch Series 9 majú aj množstvo senzorov, no o tých si napíšeme nižšie.

Poďme sa najskôr pozrieť na cenu, ktorá je veľmi priaznivá. Zariadenie je zaujímavé v tom, že v porovnaní s predchodcom na Slovensku zlacnelo. Zatiaľ čo Apple Watch Series 8 sa pôvodne predávali za 539 €, novšie Apple Watch Series 9 štartovali na čiastke 479 €. Aj to je, ale pomerne veľa a preto vás určite poteší fakt, že po kliknutí na tento odkaz získate hodinky už za 424 € vrátane DPH. Tak, ako to zvykneme písať, aj v tomto prípade ide o akciu, ktorá môže byť časovo / skladovo obmedzená. Aj preto platí, že ak máte záujem, čakať sa skutočne neoplatí.

Apple Watch Series 9
Zdroj: YouTube / Nikias Molina (úprava redakcie)

Apple Watch Series 9 vás prekvapia aj svojou senzorovou výbavou. V tomto kompaktnom zariadení sa nachádza snímač srdcového tepu, oxymeter, barometer, krokomer, GPS, ale aj EKG či dokonca teplomer. Hodinky vám budú merať počet aktívnych spálených kalórii, môžete si na nich nastaviť zo širokého výberu tréningov a taktiež vás budú nabádať ku pohybu a zdravému životnému štýlu. Apple Watch Series 9 dokáže samozrejme detegovať tréning a aby toho nebolo málo, tak na svojom displeji zobrazia aj navigáciu vrátane mapy. To je funkcia, ktorú veľa ľudí od tohto typu zariadenia vyžaduje.

Čo sa týka výdrže batérie, tá je celodenná a ak máme byť úprimní, vďaka rýchlemu nabíjaniu si na to raz dva zvyknete. Zariadenie dáte skrátka na pár desiatok minút na nabíjací puk a následne ho môžete používať počas celej noci, ranného tréningu a celého nasledujúceho dňa. Ak sa vám teda Apple Watch Series 9 zapáčili a chceli by ste ich nosiť na ruke, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite už za 424 €. Určite nie je náhoda, že ide o tie najpredávanejšie inteligentné hodinky na svete. Tak prečo si ich kvality nevyskúšať na vlastnej koži…

Prečítajte si tiež  Udrží MagSafe iPhone počas dynamickej jazdy? Odpovie vám Petr Mára!

Nezabudnite na príslušenstvo od Loopi 

Loopi Steel Magnetic Band
Zdroj: Loopi

Pokiaľ chcete pre svoje Apple Watch Ultra nejaký špeciálny remienok, za fantastické ceny ho kúpite napríklad na e-shope Loopi.sk. Náramky kompatibilne s Apple Watch Series 9 nájdete na tomto odkaze 45 mm model, alebo na tomto odkaze 41 mm model.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -