Moderné inteligentné hodinky s krásnym dizajnom, skvelými funkciami a dlhou výdržou batérie nemusia byť drahé. V tomto článku vás o tom presvedčíme. Xiaomi Watch S3 boli uvedené na trh koncom roka 2023, pričom skladom ich kúpite už aj u nás na Slovensku. Čo vás však príjemne prekvapí je extrémne nízka cena, ktorá vás bude natoľko lákať, že si tieto hodinky možno kúpite.

Xiaomi Watch S3 majú 1,43″ AMOLED Always-on displej s vysokým rozlíšením, ktorý je po obvode chránený vymeniteľnou nerezovou lunetou. Zariadenie má tiež vysoké rozlíšenie či špičkové senzory, ako sledovanie srdcového tepu, oxymeter (sledovanie okysličovania krvi), krokomer, geomagnetický senzor, akcelerometer, barometer či gyroskop. Samozrejmosťou je tiež pokročilý GPS systém, prítomnosť Wi-Fi či Bluetooth 5.2.

Čo sa potom týka ceny, tak tá je až príjemne nízka. Nie každý je ochotný investovať do inteligentných hodiniek vyššie stovky eur a presne pre takých zákazníkov sú Xiaomi Watch S3 ako stvorené. Zariadenie sa štandardne predáva len za 139 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 119 € s DPH. To je extrémne výhodná ponuka za takto sofistikovaný, moderný a dobre vybavený produkt. Bola by ju škoda nevyužiť.

Xiaomi Watch S3 budete ovládať dotykovo, alebo cez tlačidlá + gestá. Zariadeniu nechýba ani senzor okolitého svetla a vďaka pokročilým senzorom vám presne odseduje vaše spálené kalórie, spánkovú aktivitu či aktuálnu rýchlosť alebo prejdenú vzdialenosť. Hodinky sú vďaka tomu vhodné na široký výber športov od cyklistiky, cez beh, až po turistiku či plávanie, nakoľko odolajú vode v rámci normy 50 m (5 ATM).

Výrobcu v nich použil operačný systém HyperOS, ktorý je kompatibilný s operačnými systémami Android 6.0 a vyšším, alebo iOS 13.0 a vyšším a tešiť sa môžete aj na skvelú výdrž batérie na jedno nabitie. Tá podľa výrobcu môže dosiahnuť až 15 dní, no v praxi počítajte skôr s tretinovou až polovičnou hodnotou, čo je však stále vynikajúce. Ak sa vám teda Xiaomi Watch S3 zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 119 € s DPH. Z nášho pohľadu ide o výber, ktorým nemôžete urobiť chybu.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Sony zdražuje PlayStation 5 všade na svete vrátane Slovenska. Nová cena zabolí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -