Z pohľadu noviniek v prípade nových Apple Watch Series 7 sa spoločnosť Apple bohvieako nepredviedla. Okrem väčšej obrazovky, niekoľkých nových funkcií a nových ciferníkov sme sa dočkali v podstate rovnakých hodiniek, ktoré firma predstavila ešte minulý rok. Niekoľko zmien sa však týka nabíjania, ktoré sa opäť posunie o niečo vpred.

Prečítajte si tiež  Apple začalo predávať kábel, ktorý podporuje rýchlejšie nabíjanie v Apple Watch Series 7

S novou generáciou inteligentných hodiniek bol predstavený aj fast-charging kábel s USB-C, ktorý sa postará o rýchlejšie nabitie zariadenia. Kombinácia magnetického pinu a USB-C portu dokáže nabiť hodinky z 0 na 80% už za 45 minút, čo je celkom slušné.

Apple nezaháľa a od predstavenia nových produktov neustále updatuje svoj internetový obchod, v ktorom sa niekoľkých zmien dočkali aj produkty, ktoré figurujú na trhu už nejaký čas. Podľa najnovších informácií sa USB-C nabíjacieho káblu dočkáme aj v prípade lacnejšieho modelu Apple Watch SE. Aspoň tak to naznačuje oficiálna stránka Apple, opisujúca obsah krabice SE-čkových hodiniek.
Apple Watch cable
Klasický USB-A kábel tak bude nahradený fast-charging káblom s konektorom USB-C. Cena nového kábla by sa v našich končinách mala vyšplhať na sumu okolo 35,00 €, čo nie je až taká veľká daň za rýchlejšie nabíjanie zariadenia.
Nenechajte si ujsť ďalšie články z našej redakcie, ktoré sa venujú čerstvo predstaveným produktom a všetkým novinkám, ktoré nás čakajú hneď po ich uvedení na trh.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -