Aj spoločnosť Apple dokáže z času na čas nepríjemne prekvapiť a na trh uvedie produkt, ktorý značne sklame aj tých najskalnejších fanúšikov. Dôkazom sú tohtoročné Apple Watch Series 7, ktoré okrem väčšieho displeja nezískali prakticky nič nové.

Pochopiteľne, svojich záujemcov si nájdu a určite ich nebude málo. Zariadenie sa oplatí kúpiť každému, kto vlastní Apple Watch Series 3 a staršie, prípadne s hodinkami od Apple ešte nemal žiadnu skúsenosť.

Prečo sa to ale neoplatí súčasným majiteľom Apple Watch Series 4 a novších? Odpoveď je úplne jednoduchá. Apple Watch Series 7 sa začali predávať len tento piatok, pričom sa už dostali do rúk nielen nám ale aj tisícom zákazníkom po celom svete.

Tí stihli porovnať, aké sú reálne rozdiely medzi Apple Watch Series 6 a Apple Watch Series 7 a nikoho zrejme neprekvapil výsledok, že obe nositeľné zariadenia sú v rámci každodenného používania takmer rovnaké.

Apple Watch Series 7 prišli takmer bez zmien 

Tohtoročná generácia nepriniesla žiadne zmeny v oblasti zdravotných senzorov alebo výkonu ako takého. Väčšinu technológii si prepožičala práve od svojho predchodcu. Napriek tomu tu ale zopár rozdielov je.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 majú rovnakú hrúbku ako Apple Watch Series 6. Toto sú presné rozmery

Vďaka väčšiemu displeju pôsobia Apple Watch Series 7 výrazne mohutnejším dojmom, hoci ide len o „optický klam“. Rozmery šasi sú takmer na vlas rovnaké.

Vo výreze pre pripájanie remienkov sa taktiež nenachádza skrytý diagnostický port a pokiaľ využijete novú nabíjačku, zariadenie za 8 minút nabijete na 33 % kapacity batérie. To je celkom slušné, nakoľko Apple Watch sú preslávené celkovo slabou výdržou na jedno nabitie (cca 18 hodín aktívneho používania).

Apple Watch Series 7 sú tak v podstate len evolúciou predošlého modelu a ak by sme ich mohli k niečomu prirovnať, tak by to bolo ku klasickému faceliftu v automobilovom priemysle. Produkt je to rovnaký, no na oko pôsobí trochu ináč, modernejšie.

Dajte nám vedieť do komentára, čo si o tom celom myslíte vy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -