Hodinky Apple Watch sme dostali minulý rok vo svojej druhej generácií. Apple ich však nenazvalo Apple Watch 2, ale Apple Watch Series 2. Tak či onak, druhá generácia to je a prišla aj verzia pre vášnivých športovcov, ktorí milujú beh, plávanie či iné aktivity, pri ktorých si môžu zmerať svoje údaje a časy. Táto verzia sa nazýva Apple Watch Nike+ a ponúka prakticky všetko, čo klasické hodinky s tým, že s ňou dostaneš aj špeciálny náramok s otvormi, ktorý určite ocení nejeden športovec!

Apple Watch Nike+

Apple Watch Nike+ sú vlastne rovnakým produktom ako klasické hodinky Apple Watch Series 2. Ponúkajú ale špeciálny gumený náramok, ktorý je lepší pre športovcov a aplikáciu priamo od spoločnosti Nike. Veľa ľudí o nich dokonca ani nevie, ale teraz sa to zmení. Apple predstavilo 3 jednoduché, no zábavné reklamné spoty, v ktorých si hlavnú úlohu zahral Americký komik Kevin Hart. Ten sa objavil už v predošlých reklamách Applu, tiež aj v reklamách na Apple Watch Series 2.

- Reklama -

Vo všetkých 3 reklamných spotoch si s Kevinom zabeháš v Nevadskej púšti. Musíme povedať, že táto propagácia sa veľmi podarila. Veľmi sa nám páči, že prezentácia produktu nemusí byť silou mocou vážna a tiež nemusí byť len o číslach. Stačí človeku ukázať používateľskú skúsenosť, pridať trošku vtipu a divák má k produktu automaticky vzťah. Čo povieš?

https://youtu.be/hn3lAgvyJJo

https://youtu.be/6fQVGjae0Kc

https://youtu.be/RpZGhWehRGI

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.