Špekulácie sú na internete úplne bežné, dokonca je to pre ne úplný raj a dostávajú sa k nám informácie, ktoré môžu, ale aj nemusia byť úplne pravdivé. Všetko treba brať s určitou rezervou, ale zase ako sme sa už z minulosti naučili, netreba to odcudzovať, pretože sami dobre vieme, že pomerne veľa takýchto „predpovedí“ vyjde. Tá posledná hovorí o Apple Watch Series 3. Presnejšie nám prezrádza, že Apple Watch Series 3 skutočne prídu, vieme, kedy sa začnú vyrábať a tiež vieme, že tu budú už onedlho. 

Apple Watch Series 3

V prvom rade by som začal tým, čo by mohlo Apple zlepšiť na ďalšej sérii svojich inteligentných hodiniek, ktoré sú len tak mimochodom vo svete veľmi obľúbené a používajú ich milióny ľudí každý jeden deň. Ako iste vieme, nájdeme tu už veľmi veľa moderných technológií, čo ale neznamená, že ich tu nemôže byť ešte viac.

- Reklama -

V prvom rade by sa mohla zlepšiť batéria, najmä zväčšiť jej kapacita, čo by mohli zase zabezpečiť ostatné komponenty, ktoré by sa trošku zmenšili. Ďalšia novinka by potom mohlo byť stále pripojenie pomocou LTE, čo by ale potrebovalo omnoho lepšiu baterku (takže jedno bez druhého by skrátka nešlo).

Šepká sa tiež o FaceTime kamere. O tej sa ale hovorilo aj pri minulej generácii a nakoniec z toho nič nebolo. Preto si myslíme, že je pre tento projekt nezaujímavá. Čo je ale zaujímavé je možno technológia, ktorá by pomohla cukrovkárom zmerať hladinu cukru v krvi.

Veľmi užitočná technológia by uľahčila život veľkej časti populácie (minimálne za predpokladu, že by presne merala). Viac na túto tému sa dočítaš tu. Medzi posledné novinky potom patrí ešte aj sledovanie spánku a možno nejaké nové prevedenie (luxusné materiály, nové náramky atď…).

Apple Watch - svetapple.sk

Výroba

Najnovšie informácie zo zákulisia tvrdia, že výroba hodiniek Apple Watch Series 3 už prebieha a možno už prebieha aj niekoľko týždňov. Na starosti by ju mala mať spoločnosť Qanta Computer, ktorá sa na prácu s týmto produktom mala sústrediť od druhej polovice roku 2017, to znamená, že zhruba od konca júna, začiatku júla.

Táto spoločnosť je evidentne pre Apple ideálna, nakoľko vyrába hodinky už od prvej generácie a Apple ju chce ponechať ako hlavného dodávateľa. Avšak akonáhle prešla na výrobu hodiniek Apple Watch Series 3, pravdepodobne nestíha vyrábať doterajšie modely.

Výrobu hodiniek Apple Watch Series 2 by mohla prevziať spoločnosť Compal Electronics a Apple Watch Series 1 to majú vraj spočítané. To nám ale dáva aj logiku. Po boku s dvoma novšími generáciami by asi nedávalo zmysel, aby sa ešte trápili, jedine ak by bola k dispozícií veľmi ideálna cenová politika.

Apple Watch - svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.