Švajčiarske Apple Watch za 25 000€

Ak hľadáte elegantné hodinky s nádychom Apple Watch a máte bokom 30 800$ (necelých 25 000€), môžete siahnuť po Swiss Alp Watch vo verzii „Final Upgrade“. Výrobca H.Moser & Cie o nich tvrdí, že sú vyvrcholením niekoľkoročnej ságy.

Dizajn zariadenia vyzerá skoro rovnako, ako inteligentný produkt z Cupertina. Jeho tvorcovia sa evidentne inšpirovali pôvodnými Apple Watch (predstavené 2014), nakoľko sa hodinky Swiss Alp Watch objavili na trhu až v roku 2016.

- Reklama -

Budúci majiteľ edície Final Upgrade sa môže tešiť na nádherné oceľové púzdro s čiernym, Vantablack ciferníkom, so schopnosťou pohltiť až 99,965% viditeľného svetla.

Namiesto tradičnej sekundovej ručičky sa tu objavil symbol načítania rovnako, ako to poznáme z operačných systémov iOS, macOS ale aj watchOS. Kreativite sa medze nekladú…

Výrobca H.Moser & Cie používa vo svojich marketingových materiáloch heslo “menej je viac”, čím upozorňuje na jednoduchosť mechanických hodiniek.

“Nie sú potrebné žiadne aktualizácie, žiadna mizerná autonómia, žiadne zbytočné funkcie, nepríjemné upozornenia ale iba jemná pripomienka toho, čo v skutočnosti potrebujete – Odpojiť sa od všetkého hluku a vážiť si každú chvíľu” – uvádza popis produktu.

Indikátor sekúnd s vyššie spomenutým dizajnom symbolu načítania má symbolizovať myšlienku, že všetko na čom záleží je tu a teraz. Zariadenie je plne mechanické, má 100% pôvod vo Švajčiarsku a rezervu chodu na úrovni 96 hodín.

Ak vás Swiss Alp Watch vo verzii Final Upgrade zaujali, mali by ste vedieť, že k dispozícii bude iba 50 kusov. Tomuto sa hovorí luxusná limitovaná edícia…

- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here