Apple Watch Series 6 Black Unity majú špeciálne balenie

Technologický gigant si uvedomuje spoločenské problémy, súvisiace s rasovou nerovnosťou, voči ktorej už dlhé roky aktívne bojuje. Aby na tento fakt upozornil vo väčšom meradle, pred niekoľkými dňami spustil predaj Apple Watch Series 6 Black Unity, a teda limitovanej edície inteligentných hodiniek v špeciálnom prevedení.

Už na prvý pohľad môžete vidieť, že hodinky sa mierne líšia od štandardných modelov. Samozrejme, telo a dizajn je ten istý, čo platí aj o operačnom systéme watchOS 7.

V zadnej časti senzorov sa ale objavilo unikátne gravírovanie Black Unity a tak isto je k dispozícií farebný športový remienok v odtieňoch panafrickej vlajky. Na jeho pripínacom gombíku sa nachádza text “Truth – Power – Solidarity” (Pravda – Sila – Solidarita).

Je zaujímavé, že Apple sa nezameralo len na samotný produkt ale aj na jeho balenie, ktoré je svojim spôsobom tiež unikátne. Papierová krabička nie je biela tak ako zvyčajne, a namiesto toho prešla do čiernej farby. Po rozbalení sa stretnete aj s červenou a zelenou rovnako, ako na nových ciferníkoch či športovom remienku.

Pokiaľ sa vám tento motív zapáčil, no neplánujete nákup Apple Watch Series 6 Black Unity, môžete využiť aspoň pozadia priamo od Apple, ktoré vám ho prinesú na iPhone, iPad alebo Mac. Viac sa dočítate v tomto článku. Páči sa vám originálny dizajn? Napíšte nám do komentárov.

Prečítajte si tiež  Apple Watch sú v zľave za extrémne výhodnú cenu dostupné pre každého
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.