Inteligenté hodinky sa stali fenoménom dnešnej doby. Drobné zariadenie nosí na ruke množstvo z nás a pomaly o ne začínajú prejavovať záujem aj deti. Na svete sú preto firmy, ktoré práve pre ne vyrábajú špeciálne prispôsobené modely. Patria sem aj CARNEO GuardKid+ 4G Platinum, ktoré ponúkajú množstvo technológií za rozumnú cenu.

Začnime hneď s tým, že hodinky CARNEO GuardKid+ 4G Platinum majú masívnu plastovú konštrukciu a tiež vodeodolnosť s normou IP67. Vďaka tomu ich dieťa nepoškodí pri svojich aktivitách a vydržia aj umývanie rúk či iné činnosti, pri ktorých sa môžu stretnúť s vodou. Určite však nie sú vhodné na plávanie alebo potápanie sa. V takomto prípade ich treba dať dole.

Ďalšiu skvelou vychytávkou je operačný systém, ktorý funguje skutočne plynule a na pokyny prsta alebo fyzických tlačidiel na boku reaguje prakticky okamžite. V tejto cenovej kategórii to nebýva samozrejmosť ani pri zariadeniach, ktoré sú určené pre dospelých.

No a keď už sme načrtli cenu, povenujme sa aj tej. Zatiaľ čo CARNEO GuardKid+ 4G Platinum sa oficiálne predávajú za 109 €, čo je ešte stále prijateľná čiastka, pokiaľ zariadenie budete nakupovať na Smartshope, stáť vás bude iba 89 € s DPH. Hovoríme o modrom prevedení, pričom ak by ste chceli ružovú, pripravte si opäť 89 € s DPH a za čiernu zaplatíte 98 € s DPH. GuardKid+ 4G Platinum kúpite za najlepšie ceny na Slovensku tu.

Po celý čas v spojení 

CARNEO GuardKid+ 4G Platinum - inteligentné hodinky pre deti
Zdroj: Carneo

Dôležité je zdôrazniť, že hodinky majú vstavaný slot na SIM kartu a obsahujú GPS, Bluetooth či Wi-Fi. Vďaka tomu sa so svojim dieťaťom môžete spojiť prakticky kedykoľvek a dokonca s ním zvládnete uskutočniť aj video-hovor.

CARNEO GuardKid+ 4G Platinum však ponúkajú aj možnosť zasielania hlasových či SMS správ. Vaše dieťa teda teoreticky nemusí nosiť so sebou telefón. Stačia mu nabité hodinky.

Odošlú vám polohu aj aktuálnu fotku. Svoje dieťa budete mať vždy pod kontrolou 

CARNEO GuardKid+ 4G Platinum - inteligentné hodinky pre deti
Zdroj: Carneo

Vďaka vyššie spomenutým technológiám môžete pozorovať, kde sa vaše dieťa nachádza v reálnom čase na mape. Zároveň vám hodinky poskytnú podrobný prehľad o tom, kde sa zdržiavalo v uplynulom čase.

CARNEO GuardKid+ 4G Platinum obsahujú dokonca aj funkciu vzdialeného fotenia, vďaka ktorej môžete vytvoriť snímku prakticky kedykoľvek a pokiaľ to zaznamená kamera, uvidíte, čo dieťa v danej chvíli robí. Pripomíname, že toto všetko dokáže zariadenie len za 89 € s DPH.

Na záver tiež stojí za pozornosť funkcia „Nerušiť“, pokiaľ je dieťa v škole alebo na krúžku či vstavaná kalkulačka (a ďalšie aplikácie), ktorá mu môžu pomôcť s riešením matematických príkladov.

Prečítajte si tiež  Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar kúpite za zvýhodnenú cenu: Ide o priameho konkurenta Apple Watch Ultra

CARNEO GuardKid+ 4G Platinum obsahujú aj krokomer a na ich spárovanie s rodičom slúži aplikácia pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS aj Android.

CARNEO GuardKid+ 4G Platinum - inteligentné hodinky pre deti
Zdroj: Carneo

CARNEO GuardKid+ 4G Platinum majú ideálnu výdrž batérie 

Batéria týchto dostupných inteligentných hodiniek pre deti vydrží 2 dni aktívneho používania, no pokiaľ to s nimi dieťa nebude preháňať, zvládnuť môže teoreticky aj 4 dni. Na nabíjanie slúži špeciálny magnetický konektor. CARNEO GuardKid+ 4G Platinum kúpite v rámci najývhodnejšej ponuky na Slovensku ti.

Dajte nám vedieť do komentára, aké máte skúsenosti s CARNEO GuardKid+ 4G Platinum vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -