Inteligentné hodinky dnes dokážu nevídané veci. Pekným príkladom sú absolútne špičkové Amazfit Falcon, ktoré môžu konkurovať pokojne aj Apple Watch Ultra 2. generácie. Toto zariadenie je vyrobené z prémiových a odolných materiálov, ponúka poriadnu nálož výbavy a čo je najlepšie, teraz ho môžete získať v zvýhodnení za fantastickú cenu.

Amazfit Falcon sú vybavené titánovým puzdrom a zafírovým sklíčkom, takže prežijú aj dlhé roky náročného používania. Taktiež spĺňajú štandard 200 M (20 ATM), ktorý zaručuje špičkovú vodotesnosť a nechýba im ani dvojpásmové GPS so schopnosťou veľmi presne lokalizovať vašu polohu. Amazfit Falcon majú tiež snímač srdcového tepu, oxymeter, krokomer, monitoring spánku a plno ďalších funkcií, ktoré na vás budú dozerať vo dne i v noci.

Toto zariadenie je tak dobre vybavené, že bez problémov dokáže konkurovať aj Apple Watch Ultra 2. Jeho obrovskou výhodou je však výrazne nižšia cena. V čase uvedenia na trh sa Amazfit Falcon predávali za cca 600 €, avšak dnes ich po kliknutí na tento odkaz získate len za 499 €. V porovnaní s Apple Watch Ultra 2 ide v podstate len o polovičnú sumu, čo je veľmi dobrá správa.

Tieto hodinky majú k dispozícii až 150 športových režimov a automaticky dokážu rozpoznať niektoré športové aj silové aktivity. Ich veľký 1,28″ HD AMOLED displej má rozlíšenie až 416 × 416 pixelov (326 ppi) a môžete si na ňom meniť kvantá ciferníkov. Samozrejme podporuje aj režim Always-on.

Amazfit Falcon dokážu odsledovať aj úroveň vášho stresu počas celého dňa a ponúkajú vynikajúcu výdrž batérie na jedno nabitie. Ich 500 mAh zvládne fungovať podľa výrobcu až 14 dní bežného používania. Ak sa vám teda Amazfit Falcon páčia, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať už za 499 €. Nenechajte si ujsť túto veľmi výhodnú ponuku.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Kašlite na iPhone SE. Starší iPhone 11 je dnes vďaka zľavám mimoriadne lacný. Oplatí sa viac
Môže ťa zaujímať
- Reklama -