Pred necelými dvoma mesiacmi sme vás informovali o tom, že Číňania už predávajú falošné Apple Watch Ultra, ktoré si môžete kúpiť len za 35 €. Dnes sa môžete pozrieť na trochu drahší klon, ktorý si vyskúšal rozbaliť youtuber Hugh Jeffreys.

Zariadenie sa za normálnych okolností predáva za 999 €, takže je asi jasné, že fake bude v niečom odlišný.

Odborník na Apple produkty spozoruje už na prvý pohľad rozdiely, no človek, ktorý sa nevyzná si mnohé zmeny možno ani nevšimne. Je ich pri tom relatívne veľa.

Či už je to samotný tvar hodiniek, ktorý pôsobí trochu iným dojmom než na origináli, nekvalitné materiály alebo úplne smiešnym spôsobom naznačené skrutky v spodnej časti (pri senzoroch), z hodiniek cítiť neuveriteľnú „lacnotu“.

Ak by ste si teda chceli kupovať Apple Watch Ultra za 50 $, radšej sa na to rovno vykašlite. Svoje ťažko zarobené peniaze investujte do iného produktu, akým je napríklad FitBit Luxe, ktorý vám poslúži dlhé mesiace či roky.

„Fejkové Apple Watch Ultra“ zrejme prestanú fungovať po pár týždňoch (alebo ich radšej sami zahodíte do elektro-odpadu).

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Na internet unikol kryt pre iPhone 12S. Je to podvod?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -