Apple predstavilo svoje úplne nové hodinky Apple Watch Ultra s kompletne prepracovaným dizajnom len 7. septembra na najdôležitejšej tohtoročnej konferencii. Novinka ponúka väčší, až 49 mm displej, kompletne prepracovaný titánový dizajn a taktiež 36 hodinovú výdrž batérie, ktorá sa dá pomocou špeciálneho režimu predĺžiť až na 60 hodín.

A aj keď je to všetko pekné, mnohých potencionálnych záujemcov od tohto produktu odradí cena. Apple Watch Ultra sa totiž na Slovensku predávajú za sumu 999 €, čo nie je práve najmenej. V Číne si to, ale rýchlo uvedomili a prakticky okamžite po predstavení začali konať.

Prešlo iba 11 dní od chvíle, čo spoločnosť Apple predstavila svoje Apple Watch Ultra. Známy leaker DuanRui však už včera prostredníctvom svojho Twitter účtu zverejnil ich vernú kópiu, ktorá pochádza z Číny.

Pôsobivá čínska napodobenina Apple Watch Ultra za pár eur

Ako môžete vidieť sami, neznáma čínska spoločnosť pomerne verne napodobnila ich dizajn, displej a dokonca aj používateľské rozhranie. Samozrejmosťou je použitie veľmi podobného nabíjacieho systému či viacerých funkcií, ktoré budú podporovať aj originálne Apple Watch Ultra.

Samozrejme, samotná kópia sa nemôže so skutočným zariadením ani len porovnávať. Pravdepodobne je vyrobená z nekvalitných materiálov, ponúka mimoriadne slabý a zastaralý hardvér a jej životnosť môžeme odhadovať skôr v týždňoch či mesiacoch, než v rokoch. Každopádne je, ale fascinujúce, akým tempom dokážu v Číne skopírovať nové produkty od Apple, ktoré sa dokonca nezačali ani predávať.

Faktom totiž zostáva, že zatiaľ čo video vzniklo 10. septembra, Apple Watch Ultra vstúpia do ponuky predajcov až 23. septembra.

Cena falošnej verzie by sa mala pohybovať na úrovni cca 35 eur.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Ekosystém Applu je niečo, kvôli čomu sa oplatí používať produkty od tejto spoločnosti.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here