Cupertinský gigant tento rok nezabudol vylepšiť ani operačný systém pre Apple Watch. watchOS 7 dostal viacero zaujímavých zmien, ktoré stoja za povšimnutie. Po prvýkrát však bude potrebovať „vyšší výkon“. Niektoré modely inteligentných hodiniek ho už žiaľ nepodporujú. Vystačiť si budú musieť s predchodcom…

WatchOS 7 nainštalujete na tieto modely Apple Watch.

Vývoj ide dopredu nečakane rýchlo. Len pred pár rokmi sme Apple Watch považovali za absolútne nový produkt. Dnes, v roku 2020, už existujú verzie, ktoré sú vyradené z oficiálnej podpory. Má to viacero dôvodov, no tým hlavným je jednoznačne obmedzený výkon.

Apple Watch Series 1 a Apple Watch Series 2 už nedokáže poskytnúť také parametre, ktoré by zvládali najnovšiu aktualizáciu watchOS 7. Napriek tomu, že sa nejedná o príliš povzbudivú správu, potešíme aspoň majiteľov Apple Watch Series 3, ktoré sa udržali na chvoste tohto zoznamu.

Aj v tomto prípade ale treba rátať s tým, že model prišiel na trh v roku 2017 a s modernejšími prevedeniami už nedokáže držať krok. Apple uviedlo, že niektoré funkcie z watchOS 7 sa nemusia týkať všetkých hodiniek. Apeloval tým práve na túto generáciu… Tu je kompletný zoznam podporovaných zariadení:

  • Apple Watch Series 3
  • Apple Watch Series 4
  • Apple Watch Series 5
Apple Watch Series 3 zobrazenie času
WatchOS 7 nainštalujete na tieto modely Apple Watch.
Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 9 môžete získať v zľave za super cenu: Sú to jedny z najlepších inteligentných hodiniek súčasnosti
Môže ťa zaujímať
- Reklama -