Nový rok je tu a spolu s ním aj rôzne predsavzatia. Pokiaľ chcete začať aktívne cvičiť a svoje dáta zaznamenávať na šikovný fintess tracker, dnes vám ukážeme ponuku, ktorá sa neodmieta. Xiaomi Redmi Watch 3 majú špičkovú výbavu a pritom sú extrémne lacné. Ich dizajn dokonca pripomína Apple Watch.

Tieto hodinky dostali do vienka 1,75″ AMOLED displej s rozlíšením 390 x 450 pixelov a jasom na úrovni 600 nitov. Taktiež podporujú Always-on a na výber máte 200 ciferníkov. Nie je to však zďaleka všetko. Hodinky si viete cez Bluetooth 5.2 pripojiť na iOS aj Android a v ich útrobách sa skrýva celé zastúpenie rôznych snímačov, ktorým sa budeme venovať nižšie v texte.

No a koľko to celé vlastne stojí? Málo. Napriek slušne vyzerajúcemu hardvéru si Xiaomi za svoje Redmi Watch 3 nepýta veľa peňazí. Zariadenie sa v štandardnom predaji ponúka za cca 100 €, čo je samo o osebe výhodné, no vy ho po kliknutí na tento odkaz môžete kúpiť už za 84 €. Samozrejme, že mu nechýba ani dostatočná odolnosť voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM), vďaka čomu s ním môžete ísť do bazéna. Pozor len, aby ste si nekúpili lacnejší model „Active“.

Xiaomi Redmi Watch 3
Zdroj: Xiaomi / YouTube / Discoverdose (úprava redakcie)

Samozrejme, že vyššie uvedeným pri Xiaomi Redmi Watch 3 nekončíme. Hodinky majú totiž plno snímačov, ktoré vás budú monitorovať vo dne, i v noci. Samozrejmosťou je snímač srdcového tepu, no nechýba ani oxymeter na sledovanie hladiny kyslka v krvi či krokomer, ktorý bude spolu s GPS zaznamenávať váš pohyb. Hodinky sú tiež vybavené až 120 športovými režimami a vďaka nízkej váhe, len 37 gramov, vám nebudú zavadzať na ruke počas vášho tréningu vonku, alebo vnútri vo fitku.

Za zmienku tiež stojí extrémne dobrá výdrž batérie. Tá údajne môže dosiahnuť až 12 dní na jedno nabitie, no pri bežnej prevádzke počítajte skôr s polovičnou hodnotou. Ak si to, ale porovnáme s akýmikoľvek Apple Watch, žiadne z cupertinských hodiniek sa nedokážu dostať na takéto čísla. Pokiaľ sa vám teda Xiaomi Redmi Watch 3 zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 84 €. Je to zariadenie, s ktorým môžete vstúpiť do sveta inteligentných hodiniek a fitness trackerov bez veľkej investície. Aj preto vám ho odporúčame. Rozhodnúť sa, ale musíte sami.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 9 vs Apple Watch Ultra 2: Neurobte chybu pri kúpe
Môže ťa zaujímať
- Reklama -