Ak chcete sledovať dáta o svojej telesnej aktivite a navyše radi športujete, mali by ste si kúpiť inteligentný náramok alebo hodinky, ktoré vás dokážu sledovať. Vhodným zariadením sú v tomto smere Xiaomi Redmi Watch 3, ktoré teraz kúpite v zľave za fantastickú cenu. Dizajnovo sa približujú k Apple Watch a mnohí Slováci na ne nedajú dopustiť.

Tieto inteligentné hodinky ponúkajú 1,75″ AMOLED displej s vysokým rozlíšením až 390 x 450 pixelov a maximálnym jasom na úrovni 600 nitov. Aby toho nebolo málo, hodinky podporujú aj funkciu Always-on a samozrejmosťou je možnosť výberu jedného z dvesto ciferníkov, ktoré majú Xiaomi Redmi Watch 3 k dispozícii. Samozrejmosťou je tiež podpora prepojenia s iOS alebo Android zariadením za pomoci technológie Bluetooth 5.2. Zariadenie má aj plnohodnotnú senzorovú výbavu.

Xiaomi Redmi Watch 3 sa štandardne predávajú veľmi lacno a na Slovensku ich kúpite za 94,99 €. Tomuto môžu Apple Watch konkurovať iba veľmi ťažko. Navyše po kliknutí na tento odkaz hodinky zoženiete za 72,27 €, vďaka čomu na nich dokážete ešte viac ako 20 € ušetriť. A to sa určite oplatí. Tešiť sa pri tom budete zo solídne poskladaného zariadenia, ktoré je dokonca aj vodeodolné, pretože spĺňa normu 50 M (5 ATM).

Xiaomi Redmi Watch 3 majú plno senzorov 

Xiaomi Redmi Watch 3
Zdroj: Xiaomi / YouTube / Discoverdose (úprava redakcie)

Čo sa týka senzorovej výbavy, ani tu vás Xiaomi Redmi Watch 3 nesklamú. Zariadenie obsahuje viacero snímačov, ktoré vás budú sledovať či už cez deň alebo v noci a poskytnú vám rôzne podrobné dáta. Základom je samozrejme meranie srdcového tepu, no nechýba tu ani oxymeter, ktorý vám dokáže zaznamenať hladinu kyslíka v krvi.

Xiaomi Redmi Watch 3 však majú aj krokomer, dokážu sledovať váš spánok a poteší tiež prítomnosť technológie GPS na presnú lokalizáciu. Okrem toho je tu 120 športových režimov, medzi ktorými nájdete beh, cyklistiku aj plávanie a hlavne extrémne nízka váha, ktorá dosahuje iba 37 gramov.

Xiaomi Redmi Watch 3
Zdroj: Xiaomi

A akú majú tieto hodinky výdrž batérie? Dovolíme si tvrdiť, že absolútne vynikajúcu. Spoločnosť Xiaomi oficiálne hovorí o 12 dňoch na jedno nabitie, no v praxi hovoríme skôr o 5 – 7 dňoch na jedno nabitie (ak necháte aktívny Always-on displej a ďalšie funkcie). Aj to je, ale fantastický výsledok, ktorý by sme pri takto lacnom produkte úprimne neočakávali.

Ak teda hľadáte dostupné inteligentné hodinky či už pre seba alebo pre svoje deti, Xiaomi Redmi Watch 3 kúpite za najlepšie ceny na Slovensku po kliknutí na tento odkaz. Vzhľadom na to, čo všetko obsahujú ide o fajn ponuku, ktorú by bola škoda nevyužiť. Tak ako sa rozhodnete vy?

Prečítajte si tiež  Lepšie ako AirTag? Spoločnosť Pebblebee predstavila vlastné trackery. Jeden je ako stvorený do peňaženky

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -