Dobré inteligentné hodinky, ktoré majú kvalitný displej, množstvo senzorov a elegantný dizajn nemusia byť drahé. Existujúcim príkladom sú Xiaomi Redmi Watch 3, ktoré teraz kúpite za extrémne nízku cenu. Podobajú sa na Apple Watch a majú snáď úplne všetko, čo od nich môže bežný človek požadovať.

Xiaomi Redmi Watch 3 disponujú relatívne veľkým, až 1,75″ AMOLED displejom, ktorý sa chváli vysokým jasom 600 nitov a rozlíšením 390 x 450 pixelov. Rovnako ako na drahších modeloch Apple Watch si tu môžete zapnúť funkciu Always-on a nechýba ani 200 ciferníkov, vďaka ktorým si hodinky dokážete krásne individualizovať. Xiaomi Redmi Watch 3 nemajú problém s kompatibilitou v rámci platformy iOS ani Android a na pripojenie využívajú Bluetooth 5.2. Samozrejmosťou je aj plno senzorov, o ktorých si napíšeme nižšie.

Najskôr sa však musíme pozrieť na cenu Xiaomi Redmi Watch 3, ktorá je až neuveriteľne nízka. Hodinky sa v štandardnom predaji ponúkajú len za 94,99 €, no vy za ne zaplatíte ešte menej. Po kliknutí na tento odkaz sú totiž dostupné už za 67 €. To je cena, nad ktorou by ste skutočne nemali dlho premýšľať. Xiaomi Redmi Watch 3 sú totiž kvalitne postavené a samozrejme odolajú aj vode v rámci normy 50 M (5 ATM).

Xiaomi Redmi Watch 3
Zdroj: YouTube / Asian Geek Squad / Mitimes (úprava redakcie)

Aby toho nebolo málo, hodinky majú rôzne snímače, ktoré vás budú sledovať cez deň, ale aj v noci, keď práve spíte. Ide o snímač srdcového tepu, či oxymeter, ktorý kontroluje hladinu kyslíka v krvi. Xiaomi Redmi Watch 3 však ponúkajú aj krokomer či GPS a fanúšikov aktivity poteší až 120 športových režimov. Hodinky sú tiež extrémne ľahké, pretože vážia iba 37 gramov. Nebudú vám preto zavadzať vo fitness centre, ani pri behaní.

Nakoniec treba spomenúť aj výdrž batérie, ktorá dosahuje až 12 dní na jedno nabitie. Ak budete Xiaomi Redmi Watch 3 vyťažovať viac, pohodlne sa dostanete aspoň na 7 dní, čo je opäť fantastická hodnota. Pokiaľ sa vám teda tieto hodinky páčia, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať len za 67 €. Môže ísť aj o fantastický vianočný darček pre športovo založených ľudí, prípadne pre vaše deti, ktoré túžia po inteligentných hodinkách. Xiaomi Redmi Watch 3 totiž nie sú drahé a vedia toho skutočne veľa. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Petr Mára vyskúšal Apple Watch Ultra. Pozrite sa na jeho prvé dojmy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -