Inteligentné hodinky dnes na svojej ruke nosí skoro každý. Tieto zariadenia nás dokážu monitorovať 24 hodín denne a poskytovať nám relatívne presné informácie o našej fyzickej kondícii a aktivite. A aj keď sú Apple Watch najlepšou voľbou pre Apple používateľa, existujú omnoho lacnejšie alternatívy, ktoré dokážu skoro to isté, no po zľave za ne zaplatíte iba zlomok ceny. Pekným príkladom sú Xiaomi Redmi Watch 3.

Začnime farebným 1,75″ AMOLED displejom s vysokým rozlíšením, funkciou Always-on a jasom na úrovni až 600 nitov, cez ktorý budete hodinky ovládať. Ponúka kvalitnú úroveň zobrazenia, vďaka čomu pôsobia hodinky veľmi hodnotne. Xiaomi Redmi Watch 3 môžete spárovať s iOS aj Android smartfónom a rovnako sú skvelé na šport, nakoľko sú veľmi ľahké – vážia iba 37 gramov!

No a cena? To je azda tá najlepšia časť. Xiaomi Redmi Watch 3, ktoré svojim dizajnom pripomínajú Apple Watch, sa štandardne predávajú za cca 95 – 100 €. Po kliknutí na tento odkaz však zobrazíte ponuky, kde začínajú na 80,9 €, vďaka čomu príjemne ušetríte a získate šikovné zariadenie za neuveriteľne nízku čiastku.

Obrovská nálož senzorov a ďalšie výhody

Xiaomi Redmi Watch 3
Zdroj: Xiaomi / YouTube / Discoverdose (úprava redakcie)

Dôkazom je aj fakt, že Xiaomi Redmi Watch 3 podporujú plávanie, alebo iné vodné športy, nakoľko sú vodeodolné v rámci normy 50 m (5 ATM). Rovnako v nich nájdete aj kvantum snímačov, ktoré umožňujú sledovanie srdcovej frekvencie, spánkovej aktivity, hladiny kyslíka v krvi (oxymeter), počet prejdených krokov a v neposlednom rade je tu aj GPS na presnú lokalizáciu.

Lacné Xiaomi Redmi Watch 3 podporujú až 120 športových režimov, v ktorých zrejme nechýba žiadna z aktivít, ktorú na dennej báze vykonávate a zároveň tu nájdete aj veľa iných užitočných apiek, ktoré sa vám hodia počas všedného dňa.

Zákazníkov, ktorí si radi individualizujú produkty tiež poteší prítomnosť viac ako 200 rôznych ciferníkov, ktoré si môžete na hodinkách nastaviť.

Xiaomi Redmi Watch 3 a ich extrémna výdrž batérie 

Xiaomi Redmi Watch 3
Zdroj: Xiaomi

To, čo je na Xiaomi Redmi Watch 3 azda najlepšie, okrem špičkového displeja a celej palety senzorov, je výdrž batérie. Xiaomi hovorí až o 12 dňoch na jedno nabitie, no my sme trochu skeptickejší a preto veríme, že pri aktívnom používaní to bude skôr polovica – a teda cca 1 týždeň.

Aj tak ide ale o fantastickú hodnotu, ktorú vám napríklad Apple Watch nedokážu ponúknuť. Tam Apple garantuje štandardnú výdrž len na úrovni 18 – 36 hodín v závislosti od modelu.

Prečítajte si tiež  Niceboy VEGA X 8K je dostupná alternatíva pre GoPro. V zľave ju kúpite dvakrát lacnejšie a získate obrovské množstvo funkcií

Pokiaľ sa vám teda Xiaomi Redmi Watch 3 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich zoženiete len za 80,9 €, čo je až trojnásobne menej, než by ste zaplatili za najdostupnejšie Apple Watch SE (2. generácie) v 40 mm verzii bez Always-on displeja, oxymetra a so slabšou výdržou batérie.

Xiaomi Redmi Watch 3
Zdroj: Xiaomi

Samozrejme, v prípade Redmi nepočítajte s možnosťou telefonovania ani odpovedania na SMS správy. Apple to žiaľ obmedzuje. Na druhej strane nejde o funkciu, ktorú by ste potrebovali využívať niekoľkokrát denne. Väčšina ľudí ich použije maximálne párkrát za rok, v lepšom prípade za mesiac.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -