Ak chcete lacné inteligentné hodinky na štýl Apple Watch, ktoré majú vynikajúcu hardvérovú výbavu, d lhú výdrž batérie a kvalitný displej za rozumnú cenu, máme pre vás riešenie. Xiaomi Redmi Watch 4 prišli na trh koncom minulého roka a na Slovensku sa dajú kúpiť za extrémne nízku cenu. Ich hardvér vás príjemne prekvapí.

Xiaomi Redmi Watch 4 majú hliníkový rám a veľký 1,97″ AMOLED displej s rozlíšením až 390 x 450 pixelov, jasom 600 nitov či 60 Hz obnovovacou frekvenciou. Obrazovka tiež podporuje režim Always-on, vďaka ktorému nikdy nezhasína a na výber máte z dvoch stoviek štýlových ciferníkov. Obrovskou výhodou týchto hodiniek je aj 20 dňová výdrž batérie pri úspornom režime. Ak budete aktívnejší, počítajte so stále vynikajúcimi 10 dňami. Samozrejmosťou sú aj certifikácie IP68 a 5 ATM, vďaka čomu sa nemusíte báť vody.

Čo sa potom týka ceny, tá je až šokujúco nízka. Napriek tomu, že tieto hodinky ponúkajú vynikajúcu hardvérovú výbavu a prémiové spracovanie, predávajú sa za veľmi málo peňazí. Výrobca si za ne štandardne pýta iba 94,9 €, avšak vy ich teraz môžete získať po kliknutí na tento odkaz len za 83,9 €, vďaka čomu ešte ušetríte. Za takto dobre vybavený produkt sa to jednoznačne oplatí.

Xiaomi Redmi Watch 4
Zdroj: Xiaomi

Inteligentné hodinky Xiaomi Redmi Watch 4 prepojíte s iOS aj Androidom a ponúknu vám viac, ako 150 športových režimov. Na svoje si prídu fanúšikovia behania, chôdze, jazdy na bicykli atď… Počas vašich tréningov na vás bude dozerať snímač srdcového tepu a oxymeter, no hodinkám nechýba ani akcelerometer, gyroskop, kompas či GPS.

Zariadenie má tiež funkciu na sledovanie vašej spánkovej aktivity, nechýba mu reproduktor a vďaka nízkej váhe, len na úrovni 31,5 gramu, vám ani nebude prekážať na ruke. Ak sa vám teda Xiaomi Redmi Watch 4 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať už za 83,9 €. Za takto dobre vybavené zariadenie je to skutočne veľmi nízka cena. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Keramika v spotrebnej elektronike? Áno!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -