Inteligentné náramky môžu vyzerať aj veľmi elegantne a dokonca čiastočne nahradia vaše bežné hodinky. Pekným príkladom je Xiaomi Smart Band 7 Pro, ktorý je ako stvorený na šport a jeho dizajn sa inšpiroval Apple Watch. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite v zľave neuveriteľne lacno. Oplatí sa viac, ako kedykoľvek predtým.

Zariadenie má k dispozícii až 1,64″ AMOLED displej s vysokým rozlíšením 280 x 456 pixelov (326 ppi). Výhodou tohto displeja je jas na úrovni 500 nitov, podpora funkcie Always-on či 2,5D zakrivené sklo. Xiaomi Smart Band 7 Pro pôsobí trochu ako „natiahnuté“ Apple Watch. Jeho cena je však niekoľkonásobne nižšia.

Výrobca ponúka svoj inteligentný náramok za veľmi férovú čiastku, len 99 €. Po kliknutí na tento odkaz ho však získate od 59 €, čo je zatiaľ rekordne najnižšia cena. Vzhľadom na to, čo všetko Xiaomi Smart Band 7 Pro ponúka by bol hriech takúto akciu nevyužiť. Na špičkovom, len rok starom produkte môžete ušetriť krásnych 40 €.

Xiaomi Smart Band 7 Pro má kvantum technológií v kompaktnom tele

Xiaomi Smart Band 7
Zdroj: YouTube / TechTablets / Lim Reviews (úprava redakcie)

O pripojenie s iOS alebo Androidom sa stará technológia Bluetooth 5.2 a taktiež tu nájdete dvojpásmové GPS. Xiaomi Smart Band 7 Pro je vybavený snímačom srdcového tepu a okysličovania krvi, sledovaním spánku a stresu a v neposlednom rade tu nájdete aj špeciálnu funkciu, s ktorou môžete vykonávať efektívne dychové cvičenia.

Zariadenie dostalo do vienka až 120 športových režimov, takže každú aktivitu, ktorú bežne vykonávate, si to môžete zaznamenať samostatne. Samozrejmosťou je aj krokomer, prítomnosť stopiek, príjem notifikácií a tak ďalej.

Ako sme už naznačili vyššie Xiaomi Smart Band 7 Pro dokáže čiastočne nahradiť vaše hodinky. Cez aplikáciu si sem viete stiahnuť množstvo ciferníkov, ktoré sa na nádhernom 1,64″ AMOLED displeji zobrazujú na tej najvyššej možnej úrovni.

Xiaomi Smart Band 7 Pro
Zdroj: YouTube / Michael Elsegood

Rozmery 44,7 x 28,8 x 11 mm sú taktiež veľmi prívetivé, nakoľko výrobca myslel na to, že s náramkom budete športovať. Nebude vám teda zavadzať a vďaka váhe 20,5 gramu veľakrát zabudnete, že ho vôbec máte na ruke.

Určite vás tiež zaujíma výdrž batérie, ktorá dosahuje famózne výsledky. Akumulátor má celkovú kapacitu 235 mAh a vďaka tomu dokáže vydržať až 4 – 5 dní aktívneho používania na jedno nabitie. Ak však vypnete funkcie ako Always-on displej a GPS budete zapínať len minimálne, alebo vôbec, viete sa dostať aj na dvojnásobné hodnoty!

Menší Xiaomi Smart Band 7 kúpite ešte výrazne lacnejšie 

Xiaomi Smart Band 7
Zdroj: Instagram / YouTube / Mike O’Brien (úprava redakcie)

Ak si myslíte, že lacnejší náramok sa snáď už ani kúpiť nedá, veľmi rýchlo vás vyvedieme z omylu. Spoločnosť Xiaomi totiž predáva aj dostupnejšiu verziu Xiaomi Smart Band 7, ktorá má menší displej, kompaktnejšie telo a o skoro polovicu nižšiu cenovku. Čítate správne.

Prečítajte si tiež  Zdá sa vám nový MacBook Pro drahý? Firmám v skutočnosti šetrí obrovské peniaze!

Tento náramok je vybavený takmer všetkým tým, čím jeho drahší braček Xiaomi Smart Band 7 Pro. Bežná cena štartuje na hranici 54,99 €, avšak po kliknutí na tento odkaz zaň zaplatíte iba 38 €! Musíte však počítať s podstatne menším displejom, ktorý sa môže horšie ovládať a slabšou batériou. Rozhodnutie nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -