Ak sa radíte medzi aktívnych športovcov, alebo si chcete zaobstarať inteligentný náramok, ktorý vám do veľkej miery vynahradí nákup drahých inteligentných hodiniek, dnes vám ukážeme zariadenie, ktoré budete milovať. Xiaomi Smart Band 8 Pro je po zľave extrémne lacný a technologicky mimoriadne dobre nabitý náramok. Jeho nákup nebudete ľutovať.

Začnime dizajnom, ktorý vzdialene pripomína práve Apple Watch od Apple. V elegantnej konštrukcii je umiestnený až 1,74″ AMOLED displej s miernym 2,5D zaoblením, funkciou Always-on a extrémnym rozlíšením, až 336 x 480 pixelov. Cez túto obrazovku budete ovládať všetky aplikácie alebo sledovať ciferníky, ktoré si tu samozrejme môžete meniť. Čo sa potom týka technológií, Xiaomi Smart Band 8 Pro disponuje trojosovým akcelerometrom a gyroskopom spolu s GPS, ale aj presným PPG snímačom srdcového tepu, schopnosťou merania hladiny kyslíka v krvi či snímačom okolitého svetla.

Koľko však táto „sranda“ vlastne stojí? Z toho budete zrejme najviac prekvapení. Zatiaľ čo si Apple pýta za základné Apple Watch SE 2 cez 300 € a tieto hodinky zďaleka neponúkajú tak dobrú výbavu, náramok Xiaomi Smart Band 8 Pro sa štandardne predáva len za 69,99 € s DPH. Čítate správne. Navyše teraz ho môžete po kliknutí na tento odkaz získať v drobnej zľave za 59 € s DPH, čo je mimoriadne výhodná ponuka. Xiaomi Smart Band 8 Pro sa vám hodí do fitka, na behanie ale aj na plávanie, nakoľko odolá vode v rámci normy 50 m (5 ATM).

Xiaomi Smart Band 8 Pro je vybavený Bluetooth 5.3 pripojením, vďaka čomu si ho hravo napojíte na akékoľvek zariadenie s operačným systémom iOS alebo Android a spárujete ho s príslušnou aplikáciou od Xiaomi. Nároční zákazníci tiež ocenia funkciu sledovania spánku alebo predpovede počasia a veľmi nízku váhu len na úrovni 22,5 gramu. Vďaka tomu počas športu možno aj zabudnete, že ho máte na ruke.

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť ešte na jeden údaj a tým je výdrž batérie. Samotný akumulátor má kapacitu až 289 mAh, vďaka čomu zvládne fungovať až 14 dní pri bežnom používaní a približne týždeň pri intenzívnom používaní. Na toto sa samozrejme nechytajú ani najdrahšie Apple Watch Ultra. Ak sa vám teda Xiaomi Smart Band 8 Pro zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať len za 59 € s DPH. Za takéto peniaze ide o ponuku, ktorá sa neodmieta.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 dostane s USB-C rýchlejšie nabíjanie aj prenos dát. Ešte sa však netešte
Môže ťa zaujímať
- Reklama -