Pokiaľ hľadáte dostupné inteligentné hodinky s moderným dizajnom, pekným displejom a zaujímavými technológiami, nemusíte za ne platiť vyššie stovky eur. Na Slovensku veľmi populárne Xiaomi Watch S1 Active sa teraz predávajú až neuveriteľne lacno a ponúkajú pritom špičkovú výbavu, ktorú ocení každý nadšenec elektroniky.

Hodinky sú samozrejme vybavené kvalitným 1,43″ AMOLED displejom, ktorý podporuje aj režim Always-on a disponuje vysokým rozlíšením, až 466 x 466 pixelov. Xiaomi Watch S1 Active vám tiež ponúknu veľa ciferníkov, obrazovka je osadená v kovovom rámčeku a celá konštrukcia je odolná voči vode v rámci normy 5 ATM (50 M). Nechýbajú tu samozrejme ani špičkové senzory, ako snímač srdcovej frekvencie, oxymeter, ale aj krokomer, gyroskop, barometer či GPS. Xiaomi Watch S1 Active vám s vysokou presnosťou odsledujú spánok a dokážu detegovať stres či zobraziť váš index zdravia.

Toto všetko je mimoriadne slušný balíček technológií, ktorý stál v čase uvedenia na trh veľmi príjemných 179 €. Dnes je, ale situácia celkom iná a hodinky Xiaomi Watch S1 Active si môže dovoliť už prakticky každý. Toto zariadenie totiž po kliknutí na tento odkaz štartuje na 89 €, čo je brutálne výhodná ponuka.

Zdroj: YouTube / Topes de Gama / Польза NET (úprava redakcie)

Netreba pri tom zabúdať, že k dispozícii budete mať až 117 športových režimov, vďaka čomu si tu nájde každý to svoje. Zariadenie je samozrejme kompatibilné s iOS aj Androidom, pričom ponúka svoju vlastnú aplikáciu Mi Fitness, ktorá podporuje synchronizáciu so službou Strava, alebo Apple Health (Zdravie).

Obrovskou výhodou Xiaomi Watch S1 Active je aj výdrž batérie. Tá dosahuje podľa výrobcu v extrémne úspornom režime až 24 dní na jedno nabitie a v klasickom režime cca 12 dní na jedno nabitie. Je tu aj náročnejší GPS režim, ktorý je na spotrebu veľmi náchylný, no aj v tom zvládnu hodinky až 30 hodín na jedno nabitie. Vo všetkých prípadoch ide o výrazne lepšie hodnoty, než aké vám ponúkajú konkurenčné a niekoľkonásobne drahšie Apple Watch.

Ak sa vám teda tieto lacné inteligentné hodinky pozdávajú, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 89 €, čo je z nášho pohľadu mimoriadne prívetivá cena. Platí to najmä v prípade, že si chcete tento typ zariadenia iba vyskúšať a neplánujete doň príliš investovať, prípadne ho chcete darovať svojim deťom. Rozhodnutie, ako s touto ponukou naložíte už nechávame na vás.

Xiaomi S1 Active
Zdroj: Xiaomi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Ako ťa zobudia Apple Watch?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -