Jedna z najlepších herných konzol súčasnosti sa dostáva do pravidelných cenových zvýhodnení. Zatiaľ čo takto pred rokom prakticky nebola dostať, spoločnosti Sony sa podarilo zvýšiť výrobné kapacity, vďaka čomu si PlayStation 5 môže kúpiť prakticky každý. Ak máte záujem o túto hernú konzolu, teraz ju v zľave kúpite za fantastickú cenu.

PlayStation 5 má viac ako 800 GB úložiska, ponúka Blu-Ray mechaniku, extrémny výkon, vďaka čomu si vo vysokej 4K kvalite pri 120 FPS užijete tie najmodernejšie herné tituly a v neposlednom rade si zamilujete aj špičkový ovládač DualSense, ktorý sa nie len dobre drží, no takisto ponúka celú paletu zaujímavých funkcií.

Prešlo približne pol roka od chvíle, kedy sa dostupnosť PS5 výrazne zlepšila. Ešte tesne pred Vianocami 2022 sa konzola predávala za 600 – 700 €, čo bola pomerne brutálna cena. Dnes je však ponúkaná za 549 – 579 € a po kliknutí na tento odkaz môžete mať konzolu už od 499 € priamo u autorizovaných predajcov. Slušne teda ušetríte a dostanete hardvér, ktorý je podľa viacerých recenzií jednotkou na trhu.

Samozrejme, v súčasnosti nevieme, dokedy sa takáto výhodná zľava udrží a preto, ak máte záujem o PS5, nemali by ste dlho váhať. Dobrou správou ale je, že tesne nad 500 € túto konzolu predávajú aj ďalší predajcovia, takže ušetriť môžete tak či onak.

PlayStation 5 bez Blu-Ray mechaniky je ešte lacnejšie 

PlayStation 5
Zdroj: YouTube / GameSpot / SpawnPoiint (úprava redakcie)

Ak chcete ušetriť ešte viac, PlayStation 5 môžete získať aj digitálnej verzii bez Blu-Ray mechaniky. Hlavný výhoda tejto verzie tkvie v tom, že na pohľad vyzerá lepšie a počiatočná investícia je o čosi nižšia.

Na druhej strane si však budete musieť všetky hry kupovať cez PlayStore, takže ich nebudete môcť získať napríklad z druhej ruky za lepšiu cenu.

PlayStation 5 Digital Edition sa štandardne predáva za 499 €, avšak po kliknutí na tento odkaz nájdete aj ponuky od 439 €. Otázne však zostáva, či sa vám úspora na úrovni 50 – 80 € skutočne oplatí.

Tomu, či si vybrať klasickú alebo digitálnu verziu PS5 sme sa venovali v tomto článku. Takisto si môžete prečítať 5 dôvodov prečo si kúpiť PlayStation 5.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone SE 2/ iPhone 9 sa začne vyrábať vo februári. Na trh príde v marci.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -