Ak si chcete kúpiť inteligentné hodinky za málo peňazí, dnes máte k dispozícii obrovské množstvo produktov od rôznych výrobcov, ktoré sa pokúšajú splniť všetky vaše očakávania. Jedným z nich sú aj Xiaomi Watch S1 Active, ktoré sú teraz k dispozícii v zľave doslova za smiešnu cenu. Majú kvalitný displej, veľa funkcií aj dobrú výdrž batérie.

Xiaomi Watch S1 Active majú v prvom rade kvalitný AMOLED displej s uhlopriečkou 1,43″ a rozlíšením 466 x 466 pixelov. Jeho veľkou výhodou je to, že podporuje aj režim Always-on. Zariadenie je možné pripojiť ku iOS aj Androidu a k dispozícii má aj technológie ako snímač srdcového tepu, oxymeter, gyroskop, barometer a veľa ďalších. Nechýba tu samozrejme ani GPS, čo sa hodí pri rôznych aktivitách.

Najväčšia prednosť Xiaomi Watch S1 Active sa však skrýva v cene týchto hodiniek. Zatiaľ čo štandardne sa v čase uvedenia na trh predávali za dostupných 179 €, dnes ich po kliknutí na tento odkaz kúpite za 82,7 €. Čítate správne. Xiaomi Watch S1 Active vám pritom dajú viac ako od nich očakávate.

Xiaomi Watch S1 Active vám dajú viac ako očakávate 

Zdroj: YouTube / Topes de Gama / Польза NET (úprava redakcie)

Spomeňme napríklad prítomnosť až 117 športových režimov, ktoré sú obohatené o schopnosť monitorovania vašej fyzickej aktivity, či dokonca spánku. So Xiaomi Watch S1 Active môžete robiť v podstate všetko, na čo si len zmyslíte.

Začína to behaním, pokračuje bicyklovaním, hraním tenisu a končí napríklad aj plávaním. To je možné vďaka odolnosti voči vode, ktorá spĺňa štandard 5 ATM (50M) rovnako, ako hodinky Apple Watch.

Xiaomi Watch S1 Active majú k dispozícii aj mikrofón či reproduktor a potešia aj výdržou batérie, ktorá má kapacitu až 470 mAh. Vďaka tomu by mali bez problémov fungovať cca 12 dní na jedno nabitie no pri aktívnom využívaní je reálna skôr hodnota 5 – 7 dní na jedno nabitie.

Každopádne to však nemení nič na veci, že Xiaomi Watch S1 Active sú extrémne dostupný produkt, ktorý si môžete užívať vy, ale aj napríklad vaše deti. Možnosť získať ich už za 82,7 € by bola veľká škoda nevyužiť. Rozhodnúť sa, ale musíte sami.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Realme predstavilo vlastný "iPhone". Na jeho fotoaparátoch sa zasmejete
Môže ťa zaujímať
- Reklama -